Enn Hallik
, sporditoimetuse juht
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Meris Merisaar (vasakul) ja Kardo Kõresaar võtsid kahe peale blokiga kinni kaheksa šveitslaste rünnakut. Foto: Ants Liigus

Kaheksa aasta järel eurosarja naasnud Pärnu võrkpalliklubi meeskond võitis CEV Challenge Cupi eelringi esimeses mängus tuhandepealise kodupubliku ees Šveitsi Genfi Chenois’ klubi 3:0.

Korduskohtumises 28. novembril Genfis vajab Pärnu eurosarja senisest sportlikumaks muudetud juhendi järgi kaht geimi, sest 0:3 või 1:3 kaotuse puhul tuleb mängimisele kuldne geim, mis sageli kuulub veidi loterii valda. Kui Pärnu võidab ja CEV Challenge sarja põhiturniirile saab, seisab seal ilmselt ees hoopis teisest puust vastane Itaalia Latina Andreoli.

Genfi klubi tuli Pärnusse suure saatjaskonnaga, tähistades meeskonna 99. euromängu ja seda, et neil kolme nädala pärast sajanda mängu järel eurosarjades paus algab.