Pieejams trijās krāsu kombinācijās: melns/varš, balts/dzelzs un zils/zelts. Atkarībā no iebūvētās atmiņas apjoma maksās 280 - 330 eiro.
Nokia 1 – pilnvērtīgs viedtālrunis, kas pieejams ikvienam. Izturīgs korpuss un spilgts dizains, papildināts ar augstu operētājsistēmas veiktspēju. Sniedzot piekļuvi tehnoloģijām arvien vairāk cilvēku, šis viedtālrunis ir aprīkots ar Android Oreo™ (Go versija) – operētājsistēmu, kas paredzēta ierīcēm ar 1GB vai mazāku RAM atmiņu. Atšķirībā no parastās Android versijas šī versija atšķiras ar optimizētu operētājsistēmu, Google Play veikalu un lietojumprogrammām, kas nodrošina iespējami labāku lietošanas pieredzi.
Nokia 1 pieejams silti sarkanā un tumši zilā tonī, un maksās ap 100 eiro.
Leģendārā Nokia 8110 atgriešanās. Tāpat kā oriģinālais modelis, jaunais Nokia 8110 ar 4G ir atbīdāms tālrunis ar ikonisko liekto dizainu. Nokia 8110 sniegs jums iespēju atslēgties, izklaidēties un atpūsties, zinot, ka visas viedtālruņa funkcijas jums pieejamas tad, kad tas nepieciešams. Pazīstamā un viegli lietojamā saskarne piedāvā atbīdāmo mehānismu zvanu saņemšanai un pabeigšanai.
Nokia 8110 būs pieejams divās krāsās – tradicionāli melnā un banānu dzeltenā. «Banāna» aptuvenā cena - 90 eiro.
ĪPAŠAIS SALDĒJUMU SORTIMENTS
Nokia 8110 - «banāntelefons» ir atgriezies
Banānu saldējums ar želejas konfektēm (pasniegts uz mini banāna mizas)
Nokia 1 - viedtālrunis, kas pieejams ikvienam
Vēja zivs saldējums uz griķu pankūkas
Jaunais Nokia 6 - tālrunis, kuram var uzticēties
Lavandas saldējums ar auzu pārslām un sāļo karameli
Nokia 7 plus - augsta veiktspēja elegantā izpildījumā
Melns vaniļas saldējums ar baltās šokolādes krokantu
Nokia 8 Sirocco - neparasts tālrunis ikdienas dzīvei