Vēlāk senators Džons Nīlijs Kenedijs no Luiziānas veltīja Zakerbergam skarbus izteikumus. ««Facebook» punša traukā ir netīrumi. Es negribu balsot par «Facebook» regulāciju. Bet zvēru pie Dieva, es to darīšu. Tas ir atkarīgs no jums. (..) Jūsu lietotāju vienošanās smird,» teica senators.
«Facebook» nenoklausās lietotāju sarunas
Senators Gerijs Pīterss no Mičiganas lūdza Zakerberga paskaidrojumu par kādu teoriju, kam tic daudzi sociālā tīkla lietotāji, - ka «Facebook», iespējams, ar lietotāju izmantoto ierīču mikrofonu palīdzību noklausās viņu sarunas un rāda reklāmas, kas saistītas ar saklausītajiem atslēgvārdiem.
Zakerbergs stingri noraidīja šādus pieņēmumus, saucot tos par «sazvērestības teoriju».
Zakerbergs negrib dalīties ar saviem personīgajiem datiem
Senators Ričards Dērbins no Ilinoisas štata uzdeva Zakerbergam provokatīvu jautājumu - vai viņš būtu ar mieru atklāt, kurā viesnīcā viņš apmeties? Brīdi apdomājis atbildi, viņš atbildēja noliedzoši. Tāpat viņš negribētu nosaukt to cilvēku vārdus, ar kuriem pēdējā laikā sarakstījies.
«Domāju, ka tas ir svarīgākais - jūsu tiesības uz privātumu. Tas, kādas ir robežas jūsu tiesībām uz privātumu un cik daudz jūs mūsdienu Amerikā esat gatavi atdot par, es citēju, «cilvēku savienošanu visā pasaulē»,» sacīja Dērbins.
«Facebook» sadarbojas ar ASV īpašo prokuroru Milleru
Zakerbergs apliecināja, ka «Facebook» sadarbojas ar ASV īpašā prokurora Roberta Millera izmeklēšanu par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās, kā ietvaros esot veiktas pārrunas ar vairākiem darbiniekiem. Taču pats Zakerbergs neesot ticis pratināts.