Agnese vēl arvien turpina jaunās operētājsistēmas un paša tālruņa izzināšanu, bet jau tagad zina pastāstīt par vairākām ikdienas lietošanā ērtām funkcijām tālrunī. Piemēram, ekrānšāviņu tālrunī var uzņemt viegli pieklauvējot ekrānam ar pirksta kauliņu, kā arī atbildēt uz īsziņām var nepārtraucot skatīties YouTube video. Tāpat noderīga esot funkcija, kas informē, kuras aplikācijas «aizkadrā» lieto enerģiju un lieki tērē bateriju, un iesaka tās atslēgt.
Lielie ieguvumi un patīkamie pārsteigumi
Runājot par būtiskākajiem ieguvumiem, kas piemīt jaunajam ikdienas sabiedrotajam, Agnese kā pirmo min lielo tālruņa akumulatora kapacitāti.
«Telefons «tur» gandrīz divas dienas, un man vairs nav jāstaigā ar papildus ārējo bateriju somā, lai dienas vidū uzlādētu «nomirušu» viedtālruni, kā tas bija pirms Huawei. Man patīk, ka ir pazudusi nedrošības sajūta, ko pazīst visi, kam telefons izlādējies visnepiemērotākajos brīžos,» stāsta Agnese, atklājot, ka neērtā situācijā vienu reizi nokļuvusi tieši izlādējušās tālruņa baterijas dēļ. Ziemā iepriekšējais tālrunis nav izturējis aukstumu, liekot palikt tā īpašniecei bez izsauktā taksometra, kam būtu bijis jāaizved uz mājām.
Huawei Mate 10 Pro pilnībā uzlādējas gandrīz stundas laikā – tas ir līdz šim ātrākais uzlādes laiks, kādā Agnesei jebkad izdevies uzlādēt tālruni. «Ļoti ērta un uzteicama kvalitāte aizņemtā darba ikdienā! Baterija turas gandrīz divas dienas pat ar visu manu biežo aplikāciju lietošanu,» tā savu jauno ikdienas palīgu slavē saimniece.
Tāpat Agnese īpaši izceļ arī Huawei Mate 10 Pro Leica kameras, atzīstot, ka šis ir tas gadījums, kad ražotāju solījumi par tālruņa kameras kvalitāti ir pilnībā pamatoti – » ar Leica kameru uzņemtās bildes ir augstas kvalitātes pat ierobežotā gaismā. Gaidu pavasari, kad būs vairāk dienasgaismas, lai kameras notestētu pēc pilnas programmas,» stāsta Agnese.
Runājot par īpašībām, ko labprāt redzētu savā nākotnes tālrunī, Agnese vēlētos, lai telefons spētu nolasīt tālruņa īpašnieka domas un pats veikt zvanu adresātam vai varētu pierakstīt īsziņas vai e-pasta tekstu. Gluži kā personīgais asistents, kas nolasa sava lietotāja domas no pusvārda.