«Pagaidām gan neesmu barojusi bērnu ar krūti kafejnīcā, parkā vai kādā iestādē citiem blakus, bet, ja būtu tāda nepieciešamība, to darītu neuztraucoties, ko citi teiks vai padomās. To var izdarīt tā, ka apkārtējie nemaz nenojauš, ka bērns tiek barots ar krūti, nedaudz aizgriežoties, piesedzoties ar lakatu, jaciņu.»
«Manuprāt, tā nosodīšana nāk no kompleksu pilniem cilvēkiem, kuriem par šo procesu radies nepareizs priekšstats, un problēmas sakne parasti ir audzināšanā.
Neviena māte nebaro bērnu publiskā vidē, lai kādam izrādītu savas krūtis. Man kā jaunajai māmiņai šķiet aizskaroši, ka puskaili ķermeņi TV ekrānos, sociālajos tīklos un pat uz sabiedriskā transporta tiek uzskatīti par ikdienu un normu, bet tajā pašā laikā māmiņa, kas baro bērnu ar krūti, apmierinot viņa fiziskās vajadzības, un nemaz necenšas pievērst sev pastiprinātu uzmanību, tiek uzskatīta par vulgāru un nepieklājīgu.»
«Tomēr, kad strādāju restorānā, ievēroju, ka tāda neizpratne un nosodījums parasti nāk no gados vecākiem cilvēkiem, viņi to procesu vēro, apspriež savā starpā un pat liek restorāna darbiniekiem aizrādīt, sakot, ka «tā māte barotāja» viņiem traucē. Jaunākiem cilvēkiem barošana ar krūti nešķiet nekas neparasts, drīzāk mīļš process, un tam parasti nepievērš uzmanību. Sabiedrību nepieradinās pie šī procesa, mainoties paaudzēm, tas vienkārši pārstās būt «nepareizi».»
Eva (25): «Vienmēr pabaroju bērnu pirms iešanas ārā, jo zinu, ka ārā viņš var gulēt ilgi. Pirmo bērnu esmu barojusi pat parkā uz soliņa (vasarā), otro ārpus mājas esmu barojusi tikai mašīnā. Bet, ja vajadzētu, barotu, kur būtu ērti. Neviens man nekad nav neko teicis par to, kur baroju, manuprāt, tas nav nekas nedabisks. Neesmu ievērojusi, ka mammas bieži publiski barotu bērnus. Un, ja to dara, tad parasti jau visas nedaudz piesedzas. Diez vai šobrīd būtu bums, lai visas sēdētu ar kailām krūtīm.»