Sesks gan pauda viedokli, ka stratēģiski tautsaimniecībai un pilsētai būtu labāk, ja uzņēmumu pārdotu kopumā, jo šādā gadījumā būtu reālākas cerības uzņēmuma darbību pilnībā atjaunot. Politiķis gan atzina, ka viņa rīcībā nav visas informācijas par argumentiem, kāpēc administrators pieņēmis tieši konkrēto lēmumu.
Liepājas mērs pieļāva iespēju, ka «Liepājas metalurga» teritorijā izveidosies vairākas ražotnes un izveidosies industriālais parks, kurā strādās kāds no bijušās rūpnīcas cehiem, kam pievienosies citi uzņēmumi.
Arī premjers Māris Kučinskis (ZZS) pauda nostāju, ka, lemjot par «Liepājas metalurga» īpašumu nākotni, nedrīkst mainīt sākotnējo mērķi - koncentrēties uz ražošanas atjaunošanu un darbavietu radīšanu, tāpēc kreditoriem kopā jāskatās, kā racionāli izmantot teritoriju un, iespējams, investoru piesaistīt uz kādu tās daļu.
Ja uz uzņēmumu skatoties tīri kā uz mantu un dzelžiem, «par lūžņu cenu» iegūt vairāk par 10 miljoniem eiro neesot īpašu cerību, bet citādāk ir, ja uz uzņēmumu skatās kā ražotni, vērtēja Ministru prezidents.
Cerības, ka Liepājā būs metalurģijas monstrs, ir zudušas, gan piebilda Kučinskis.