Savukārt Zigurds Neimanis uzsver, ka viņam telefons ir vajadzīgs tikai vienai lietai –komunikācija ar draugiem un ģimeni. «Tagad mobilo telefonu parasti lietoju 4–5 reizes dienā. Man ir paliela ģimene –sieva, divas meitas un trīs mazbērni, tāpēc ir labi, ka mēs varam sazināties katru dienu,» priecājas aktieris.
Pēc Neimaņa uzskatiem galvenā problēma ir tā, ka vecākiem cilvēkiem nereti ir diezgan grūti lietot modernos mobilos tālruņus, bet ir maz mobilo tālruņu ražotāju, kas piedāvātu ierīces, kas pielāgotas tieši senioriem.Jaunajiem mobilajiem telefoniem ir simtiem funkciju, lietotņu un citu priekšrocību, kuras vecāki ļaudis nemaz nelieto. «Tiek aizmirsts, ka seniori galvenokārt izmanto tikai zvanīšanas un ziņu sūtīšanas iespējas,» uzsver aktieris.
Pirms 38 gadiem dibinātā kompānija «Doro», kas pasaulē pirmā sāka ražot mobilos tālruņus pielāgotus vecuma grupai 65+ savu produktu dizainā ir ņēmusi vērā četrus izplatītus traucējumus, kas saistīti ar redzi, dzirdi, izveicību un kognitīvajām spējām, jo tie bieži parādās līdz ar vecumu un vienmēr jāņem vērā, izstrādājot tālruņa dizainu senioriem. Kompānijas produkti ir pieejami arī Latvijā.
Aktieris ironizē, ka ar saviem «zemnieka pirkstiem» viņam esot grūti nospiest rakstzīmes uz skārienjutīgo tālruņu klaviatūrām, tāpēc ģimene viņam esot uzdāvinājusi seno mobilo telefonu atjauninātu versiju, kam ir lielāki un vieglāk nospiežami taustiņi, taču tie tik un tā vairāk piemēroti smalkiem dāmu pirkstiņiem.
Abi aktieri vienprātīgi uzsver, ka ārkārtas gadījumos mobilais tālrunis ir neaizstājams, tāpēc tas ir īpaši svarīgs vecāka gadagājuma cilvēkiem, jo īpaši tiem, kas dzīvo vieni.