Arī deputāts Igors Pimenovs (S) pauda, ka neatbalstīs šādu priekšlikumu un balsotu pret. Viņš ir pārliecināts, ka Sudraba ir tieši tā persona, kas «oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas laikā var tikt līdz skaidrībai, ka nodrošināt objektīvu un izsmeļošu analīzi notikumiem. Pimenovs arī norādīja, ka jautājumā par komisijas vadību redz pārspīlējumus un konjuktūras spēles «par labu šaurām interesēm».
Parlamentārietis Mārtiņš Šics (LRA) norādīja, ka viņam nopietni jāpārdomā, kā rīkoties, ja tiks izteikts šāds rosinājums. Reizē politiķis pauda, ka nevēlētos paust atbalstu nedz Sudrabai, nedz Judinam. Tāpat Šicu uztrauktu virzīšanās uz obstrukciju, kas nozīmētu komisijas darba kavēšanos.
Iepriekš vaicāta, vai viņai nav bažu par savu vietu priekšsēdētājas amatā, Sudraba aģentūrai LETA atbildēja, ka turpina strādāt pie komisijas darba organizēšanas. Gadījumā, ja partijas vienotos ievēlēt citu vadītāju, politiķe ir gatava strādāt arī kā komisijas locekle.
Kā ziņots, iepriekš Judins un Sudraba kandidēja uz parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāja amatu, taču vairākums atbalstīja Sudrabu.
Jau vēstīts, ka pēc Sudrabas apstiprināšanas komisijas vadītājas amatā ir izskanējušas arī bažas par politiķes spēju objektīvi vadīt izmeklēšanu, ņemot vērā, ka «oligarhu sarunās» tiek pieminēta arī viņa. Pati Sudraba gan norāda, ka šos izteikumus pauž tie, kuriem ir bail no parlamentārās izmeklēšanas gaidāmajiem rezultātiem.