Vaicāts, vai viņš kāda citā formā turpinās strādāt politiskajā spēkā, Bondars norādīja, ka, aizejot no LRA priekšsēdētāja amata, viņš formāli vairs nav LRA nekādā veidā vai formā. Izņemot, kā no LRA/Latvijas attīstībai (LRA/LA) saraksta ievēlēts deputāts Rīgas domē. Viņš apliecināja, ka turpinās strādāt domes opozīcijā.
Taujāts par iespējamu «Latvijas krājbankas» lietas ietekmi uz politiskajiem lēmumiem, Bondars pauda, ka šī ir caurcaurēm politiska lieta un tas nekādā veidā neietekmējot viņa lēmumus profesionālā ziņā.
Intervijā Latvijas Televīzijai Bondars apliecināja, ka viņa un frakcijas viedoklis ir atšķīries ne tikai jautājumā par deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) vietu «oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas komisijā, bet arī nodokļu politikas jautājumus un jautājumā par zemkopības ministra Jāņa Dūklava (ZZS) demisijas pieprasījumu.
LETA jau ziņoja, ka ceturtdien sociālajā vietnē «Twitter» Bondars paziņojis par atkāpšanos no partijas valdes priekšsēdētāja amata. «Ņemot vērā pēdējā laika LRA balsojumus Saeimā, es atkāpjos no LRA valdes priekšsēdētāja amata,» rakstīja Bondars.
Saeima ceturtdien apstiprināja «oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas komisijas sastāvu, un tajā darbosies Andrejs Judins, Mārtiņš Šics (LRA), Igors Pimenovs (S), Ritvars Jansons (VL-TB/LNNK), Sudraba un Ainārs Mežulis (ZZS).