Lietojot probiotikas, ir iespējams palēnināt ādas novecošanās redzamo procesu - āda reaģē kā fiziska barjera, lai aizsargātu iekšējos orgānus no patogēniem un citiem toksīniem. Probiotikas palīdz ādai uzturēt mitrumu. Savukārt, labi mitri
nāta āda padara grumbas mazāk redzamas. Probiotikas var atjaunojot pH līmeni ādā, samazināt saules nodarītos ādas bojājumu, un uzlabot ādas aizsardzību. Iekšķīgi lietotas probiotikas rada efektīvu barjeru pret nelabvēlīgajām baktērijām, kā arī palīdz ādai cīnīties ar visiem tik nīsto iekaisumu, speciālistu dēvēto, akni.
Bifidobaktērijas un pienskābās baktērijas ir vispopulārākās labās baktērijas, ko satur probiotiķi, un kas spēj cīnīties ar sliktajām, tādējādi ietekmējot ādas veselību.
Mūsu organisms - Mežaparka estrāde!
Zarnu mikrofloru veiksmīgi atjaunos probiotiķis, kas satur lielu probiotisko baktēriju daudzumu – to skaitam ir jābūt miljardos. Jo, ja mūsu organisma mikroflora būtu Mežaparka estrāde, tad viens vai divi dziedātāji tajā burtiski pazustu. Tas pats attiecas uz baktēriju daudzumu probiotikās.
Otrs ļoti svarīgs faktors, izvēloties probiotiķi, ir baktēriju sugu skaits un dažādība - vienāds baktēriju veids nevar izpildīt visa veidu funkciju. Baktērijām atšķiras piestiprināšanās un darbības vieta zarnās, piemēram, pienskābās baktērijas ir aktīvākas tievajā zarnā, bet bifidobaktērijas vislabāk darbojas resnajā zarnā. Jo dažādākas baktērijas, jo daudzpusīgāks būs to pielietojums un ieguvumi.
Treškārt, baktērijām ir jābūt dzīvotspējīgām neatkarīgi no uzglabāšanas veida. Ideāls variants, ir tāds, kurš nav jāuzglabā ledusskapī, kuram irilgs derīguma termiņš, stabilitāte istabas temperatūrā un iedarbība tikai tad, kad baktērijas ir veiksmīgi izgājušas cauri kuņģim un nonākušas zarnu traktā.