Poda Cow (ArtCream, Itālija) nosaukums, kas latviskojot saucas «govs», runā pats par sevi. Derēs tiem, kuri alkst pēc dzīves laukos. Pods (arī bidē) stabili stāv uz visām četrām kājām, bet pats vēl nestaigā un zāli neēd. Tā krāsu varat izvēlēties atbilstoši saviem priekšstatiem par to, kā govij jāizskatās: vai nu balta, vai Latvijas raibi plankumainā, bet varbūt derēs pilnīgi melna?
4. Lieliem un nopietniem lietotājiem
Pods Starck BIG (Duravit, Vācija), ko radījis pasaulslavenais dizaineris Filips Starks (Philippe Starck). Tā būs ierīce tiem, kas sevi uzskata par lielākiem, platākiem, «krutākiem» nekā vidusmērs. Par ko ir runa? Par poda gabarītiem vai ko citu, lai katrs pats izlemj.
5. Skulptūras no labākajiem meistariem
Tiem, kam patīk skulptūras un vispār – viss dabiskais, noteikti ies pie sirds pods, kas nosaukts leģendārā itāļu mākslinieka vārdā - Michelangelo (Petracers, Itālija). Tas ir izgatavots no dabīgā akmens, burtiski iztēšot to no gatava akmens kluča, kā to mēdz darīt tēlnieki. Iederēsies smalkos interjeros ar apzeltītiem rokturiem, grezniem spoguļiem u.tml.
6. Īstena impērijas klasika
Crapper’s WC (Thomas Crapper & Co, Lielbritānija) podi ir īstena impērijas klasika visā tās krāšņumā, un kā nu ne: tie ir radīti tualetes poda «krusttēva» vārdā nosauktajā rūpnīcā, kurā pats slavenais Tomass Kreppers sāka darbu 1861.gadā, un kļuva pasaulē pazīstams ar daudziem saviem santehnikas patentiem, no kuriem vispazīstamākais ir pods ar noskalošanas funkciju, un ar tādiem 1880. gados tika aprīkotas labierīcības Vindzoras un Bekingemas pilī, Vestminsteras abatijā u.c.