«HBSC» apstrādājusi 545,3 miljonus dolāru, pārsvarā caur savu Honkongas filiāli. «Royal Bank of Scotland», no kuras 71% pieder Apvienotās Karalistes valdībai, cauri «izlaidusi» 113,1 miljonu dolāru. «Couts» – banka, kuru izmanto arī karaliene un kas pieder «Royal Bank of Scotland», – caur savu Šveices filiāli pieņēmusi 32,8 miljonu dolāru lielu maksājumu un pagājušomēnes tikusi sodīta par naudas atmazgāšanu citā gadījumā.
Citas elites bankas, kas figurē «Globālajā laundromātā», ir «Barclays», «NatWest» un «Lloyds». Arī «NatWest» pieder pieder «Royal Bank of Scotland», un caur to izgājis 1,1 miljons dolāru.
ASV lielās bankas apstrādājušas vairāk nekā 63,7 miljonus dolāru. «Citibank» – 37 miljonus, bet «Bank of America» – 14 miljonus dolāru.
«The Guardian» sazinājās ar visām iesaistītajām bankām. Neviena datu autentiskumu nenoliedza, taču visas uzstāja, ka viņiem ir stingra politika pret naudas atmazgāšanu.
«The Guardian» raksta, ka, lai arī visām lielajām britu bankām draud jautājumi par to, kāpēc tās nav brīdinājušas par aizdomīgiem naudas darījumiem, tās vien apstrādājušas naudu, kas jau tikusi atmazgāta.
Tikmēr laikraksts norāda, ka ASV bankas, tostarp «CitiBank» un «Bank of America» ir tās, kas rada bažas par iespējamu naudas atmazgāšanu.