Šodienas redaktors:
Oļesja Garjutkina
Iesūti ziņu!

Runcis Alberts aicina uz pirmssvētku bērnu rītu muzejā «Rīgas Jūgendstila centrs»

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 11.decembrī, pulksten 12.00 muzejā «Rīgas Jūgendstila centrs» norisināsies Bērnu rīts par tēmu «Ziemassvētki rūķu zemē», aicinot mazos apmeklētājus izjust īpašo pirmssvētku sajūtu. Plašajā radošajā programmā bērni kopā ar runci Albertu klausīsies pasakas, zīmēs svētku kartītes un priecāsies par pirmsskolas bērnu vokālā ansambļa «BeBe» uzstāšanos.

«Pie Dāmas un runča Alberta viesosies Rūķis, kas pastāstīs, kā gatavojas Ziemassvētkiem rūķu zemē, pastāstīs bērniem savu mīļāko pasaku, izspēlēs jaukas rotaļas un iemācīs Rūķu zemes lustīgāko deju,» stāsta pasākuma vadītāja Inese Musatova.

Pirmo reizi bērnu rītu kuplinās svētku muzikāls priekšnesums, ko sniegs 3 - 5 gadus veci bērni no pirmsskolas bērnu vokālā ansambļa «BeBe». Pasākuma nobeigumā visiem mazajiem apmeklētājiem Rūķis pastāstīs, kur meklēt īsto Ziemassvētku brīnumu, un sarūpēs katram sirsnīgu dāvaniņu.

Papildus aktivitātēm bērniem būs iespēja fotografēties jūgendstila fotosalonā, spēlēt ornamentu spēli un uzcelt savu jūgendstila ēku muzeja jaunajā virtuālajā ekspozīcijā.

Bērnu rītu vadīs Inese Musatova, viņai palīdzēs muzeja iemītnieks Runcis Alberts un citi pasaku tēli.

Pasākums paredzēts bērniem vecumā no 3 līdz 9 gadiem.

Uz augšu