Mārcis Miķelsons, zvērināts advokāts: «Jā, jā, lai meklē, lai liek savējos uz melu detektoru, un utis savā sētā nevajag aizbildināt ar godīgu cilvēku apmelošanu.»
Advokātu birojā «Primus» šo versiju pilnībā izslēdz. Dokumentu apritei ir stingra kārtība – tiem var piekļūt tikai advokāts, kas ar konkrēto lietu strādā. To apstiprina arī tas, ka tiesā parādījušās nevis dokumentu darba versijas, bet kopijas no tiem parakstītajiem dokumentiem, kas bijuši aploksnēs.
Latvijas Pasts ir saņēmis SIA «NP» iesniegumu un uzsācis savu izmeklēšanu. Vadība atzīst, ja sūtījuma atvēršana tiešām ir notikusi, tas ir nopietns pārkāpums.
Kristaps Krūmiņš, VAS Latvijas Pasts valdes loceklis: «Nekavējoties uzsākām iekšējo tādu kā izmeklēšanu, lai sapratsu pārējās visas detaļas, kas saistītas ar šo te gadījumu. Šobrīd šis te izmeklēšanas process tā kā vēl norit, tāpēc konkrētas detaļas jeb secinājums par šo te gadījumu nav iespējams izdarīt. Tā kā šis te konkrēti ir bijis reģistrēts sūtījums, tad to, kurš apstrādā sūtījumu katrā no posmiem, gan šeit pat šķirošanas kompleksā, gan arī pastnieks, kurš piegādā, reģistrēts tiek, par visiem reģistrētiem sūtījumiem.»
SIA «NP Business centre» ir vērsies policijā. Policija uzsākusi pārbaudi. Uzņēmums «Menard Port LLC», ko pārstāv advokāta Miķelsona ģimene, konfliktus ar Laimas un Staburadzes bijušajiem īpašniekiem, kompāniju «Nordic Partners» uzsāka jau 2011.gadā. 2014.gadā «Menard Port LLC» tiesā panāca oponentam piederošo, Latvijas lielāko saldumu ražotāju Laimas un Staburadzes kontu apķīlāšanu. Tas uz laiku paralizēja uzņēmumu darbu.
Miķelsons uzskata, ka «Nordic Partners» pārkāpj mazākuma akcionāra «Menard Port» tiesības, tāpēc no uzņēmuma prasa astoņu miljonu eiro lielu atlīdzību. Viņš policijā panācis virkni kriminālprocesu ierosināšanu pret saviem oponentiem, taču līdz prokuratūrai šo gadu laikā neviens nav nonācis. «Nordic partners» ir pārliecināti, ka «Menard Port» un Miķelsona prasības ir nepamatotas. Uzņēmums ir gatavs tiesāties, taču lieta jau divus gadus nav sākta izskatīt pēc būtības.
Laima un Staburadze ir pārdotas Norvēģu Orkla, naudas un mantas apķīlājumi atcelti, taču saldumu ražotāji joprojām ir atbildētāji tiesvedībā, kas 1.instancē nav izskatīti pēc būtības.