Ikviens, kurš fotografē savam priekam un grib satikt sev līdzīgos, piektdien, 21. oktobrī, ir aicināts uz foto entuziastes, žurnālistes un ziņu diktores Kristīnes Garklāvas lekciju. Viņa stāstīs par fotogrāfiju kā savu aizraušanos, atklājot nianses portretu un dabas fotografēšanā, kā arī knifus dažādu objektīvu lietošanā gan fotografējot, gan filmējot.
Kaila ķermeņa skaistums ir ticis apbrīnots visos laikos – gan šodien, gan pirms vēl tika izgudrota fotogrāfija. Interesenti ir aicināti sestdien, 22. oktobrī, apmeklēt vienreizēju meistarklasi, kur fotogrāfa Arkādija Gluhiha vadībā varēs fotografēt labi pazīstamo kailfoto modeli Uļjanu Ašurko no Baltkrievijas! Ieeja no 18 gadiem. Savukārt svētdien, 23. oktobrī, notiks fotogrāfes Ilonas Pulkstenes seminārs «Art-Nu fotogrāfija», kurā varēs uzzināt par kailfoto uzņemšanas psiholoģiju, šī žanra īpatnībām un darbu ar modeli.
Dinamiskā sporta fotogrāfija
Ja tevi aizrauj sarežģītais sporta foto žanrs, kas prasa veiksmīgi noķert otrreiz neatkārtojamu mirkli, tad dodies uz pieredzējušā sporta fotogrāfa Raimonda Volonta lekciju piektdien, 21. oktobrī. Varēsi uzzināt par sporta fotogrāfijas specifiku un izaicinājumiem, kā arī sarežģītajiem un dažreiz pat bīstamajiem darba apstākļiem. Tāpat Raimonds sniegs ieskatu tehnikas un aprīkojuma izvēlē, lai izdotos iegūt labu rezultātu.