Noklausījies skaidrojumu, Krastiņš atzina, ka tādā gadījumā Šķēle nekādā ziņā neesot uzskatāms par oligarhu, jo nevarot ietekmēt plašsaziņas līdzekļus. "Vai jūs varat nosaukt kaut vienu mediju, kura īpašnieks ir Šķēle?" retoriski vaicāja Krastiņš. Viņš arī ignorēja jautājumu, vai ir zināms, ar ko īsti "ierindas biedrs" nodarbojas, toties izteica aizdomas, ka žurnālisti mēdzot Šķēli nomelnot.
"Attiecībā pret mani neesmu izjutis, ka Šķēle izturējies kā oligarhs. Viņš mani nav ietekmējis ne kā oligarhs, ne arī kā neoligarhs," par Šķēles personību savu viedokli Nedēļai pauda viņa partijas biedrs, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Aigars Štokenbergs. Par to, kur un kādā veidā Šķēle gūst ienākumus, ministrs nespēja pateikt savus minējumus vai domas. Viņš par to neesot interesējies, un tas esot jāprasa Valsts ieņēmumu dienestam.
Valmieras pilsētas domes deputāts Kārlis Greiškalns, kam savulaik Tautas partijā bija spoža, bet paīsa karjera, domā, ka Šķēle šobrīd nodarbojas ar savu biznesu, jo viņa rīcībā ir pietiekami daudz līdzekļu, kas jāapgroza. "Ja reiz viņam ir savs birojs, tas nozīmē, ka bizness ir nopietns. Par to oligarhiju neko negribu apgalvot. Mūsu valsts ir par mazu, lai mēs varētu runāt par viena cilvēka milzīgu ietekmi. Pastāv koalīcija, kas nepieņem viena cilvēka izdomātus lēmumus, un diez vai kādam ir tik lieli finanšu līdzekļi, lai ietekmētu valdības un Saeimas darbu tādā mērā, kā to pieraksta trim cilvēkiem. Tas, ka Šķēle ir ierindas biedrs, manā uztverē nozīmē to, ka viņš pamatā no politikas ir prom un taisa savu biznesu. Protams, viņa kundze ir partijas valdē. Ja cilvēks ir veidojis un vadījis partiju, noteikti viņam joprojām ir pietiekama interese par to, kas notiek šajā partijā, bet es nedomāju, ka Aigars Kalvītis visu laiku strādā, balstoties uz Šķēles direktīvām," domā Greiškalns, kas, starp citu, par oligarhiem nedēvē ne Aivaru Lembergu, ne Aināru Šleseru. "Neko nezinām!"