Par spīti mātes teiktajam un mātes viedoklim, par seksu viņa zina daudz vairāk nekā māte.
Viņa negrib būt otrā, pat ne pirmā, viņa grib būt vienīgā.
Viņa lieto avārijas kontracepciju regulāri un pirms pirmajām dzemdībām ir piedzīvojusi pirmo abortu. Viņa kautrējas un neapmeklē pat ginekoloģi sievieti.
Viņa zina arī šo to par narkotikām, ko nedaudz pati mēģinājusi klubā. Dzīves vērtību skalā priekšplānā izvirzījusies nauda un karjera, bet novēlota bērnu radīšanas aktualitāte rada sekas visai valsts demogrāfijai.
Atkarā no situācijas viņa smēķē (ar draudzenēm smalkas garas cigaretes) vai izliekas, ka nesmēķē. Iespējams, viņa pat palaidusi garām ziņu, ka smēķēšanu vajag atmest ne tikai pirms dzemdībām, bet jau trīs mēnešus pirms bērna ieņemšanas. Jo sievietes šajā vecumā dzemdē un visas vēlas savus bērnus veselus.
Smēķējoša grūtniece 1000 kārt palielina sava bērna slimības risku.
Patiesībā vienīgie ļaudis, kas uzkrītoši smēķē pie darbvietas durvīm, ir jaunkundzes. Sievietes cieš no smēķēšanas 5 reizes vairāk nekā vīrieši, turklāt nav nozīmes ne vecumam, ne asinsspiedienam, ne arī sociālajam stāvoklim.
Viņa lieto ne tikai absintu, tekilu un rumu, bet līdz ar šiem dzērieniem spraitu, kolu un enerģijas dzērienus. Cukurotie dzērieni rada zobu kariesu, lieko svaru, mazkustību, cukura diabētu, aterosklerozi un augstu spiedienu jau visai tuvā nākotnē.
Urīnceļu iekaisumu rada staigāšana stringbiksītēs kā vasarā, tā ziemā, pirmās muguras sāpes – pārlieku īss krekliņš vai jaciņa un pārlieku zemas bikses, kas ļauj apsaldēt mugurkaulāja daļu jostas skriemeļu rajonā. Sāpes pakrūtē visbiežāk rada kuņģa protesti pret ātrām uzkodām. Kola, citi krāsaini dzērieni, frī kartupeļi, čipsi palīdz veidoties vēdera spilventiņam virs bikšu līnijas. Brokastīm parasti neatliek naudas. Vienīgais veids, kā saglabāt savu veselību, - ēst to, ko
negribas, dzert to, kas nepatīk, un darīt to, ko ne visai gribas darīt.