Sliktākais šajā piedāvājumā bija šobrīd atklāto valdības sēžu padarīšana par slēgtām un viena oficiāla informācijas kanāla ieviešana par lemto. Centralizētu informācijas sniegšanu mēs esam pieredzējuši PSRS, paldies. Kā sūdzības par koalīcijas padomi kā vietu, kur slēgtā veidā politikai nepiederoši cilvēki pieņem lēmumus, iet kopā ar slēgtām valdības sēdēm un informācijas dozēšanu - spriediet paši. Man neiet.
Vēršanās pret žurnālistiem, ja tie dara savu darbu un uzdod kritiskus jautājumus. Kad vadītāji uzdeva KPV LV Latgales saraksta līderim jautājumu, vai partija būtu gatava koalīcijai ar Saskaņu, un kandidāts (ārsts, kas startē pirmoreiz un ko labprāt būtu paklausījusies) sāka atbildēt savus vienīgos divus teikumus diskusijā, Artuss Kaimiņš viņu pārtrauca, jo tas neesot vēlētāju jautājums, bet žurnālistu izdomājums.
Pirmkārt - nē, tas ir ļoti daudziem Latvijas vēlētājiem svarīgs, pat izšķirošs, jautājums. Manā gadījumā nevis tādēļ, ka Saskaņa pārstāv krievvalodīgo vēlētāju, bet tādēļ, ka man nav pieņemama kleptokrātija kā pilsētas pārvaldes forma (sevis vai partijas bagātināšana uz pilsētnieku resursu rēķina, pie viena izliekoties par viņu labdari).
Ušakova Rīgas dome, lai izvairītos no kritiskiem jautājumiem, pērk reklāmas laukumus medijos (jo var atļauties - par rīdzinieku, ne savu naudu, protams). Ušakovs uz kritiskiem jautājumiem neatbild, no tādiem velk prom arī partijas biedrus (fiziski - drīz parādīsim video @rebaltica).
Kaimiņš un Gobzems mēģina pārkliegt, novirzīt sarunu uz žurnālistu privāto dzīvi, piedraud atlaist. Savu “patiesību”, nerēķinoties ar faktiem, stāsta Facebook. Šorīt, piemēram, izrādās, Gobzems nav bijis diskusijā, jo LTV cenzē (lai gan visas partijas akceptēja, ka nāk katra apgabala līderi, premjeru kandidāti nāk uz premjeru diskusiju. Demokrātijā mediji neatkarīgi no partijām izlemj, ko un kā aicināt, ievērojot to, lai visi būtu pārstāvēti).