Tajā pašā dienā krievu hakeri pirmoreiz mēģināja uzlauzt serverus, ko izmantoja Klintones personīgais birojs, norādīts tiesas dokumentos.
Divas dienas pēc Trampa ievēlēšanas prezidenta amatā Krievijas ārlietu ministra vietnieks Sergejs Ribakovs paziņoja, ka Trampa sabiedrotie pirms vēlēšanām esot uzturējuši kontaktus ar Krievijas valdību. "Es nesaku, ka visi, bet vesels lērums uzturēja kontaktus ar Krievijas pārstāvjiem," viņš teica intervijā aģentūrai "Interfax".
To noliedza toreizējā Trampa pārstāve Houpa Hiksa. "Nekas tāds nav noticis. Kampaņas laikā nebija nekādas saziņas starp kampaņu un jebkādiem ārvalstu subjektiem," viņa teica.
Arī Tramps pēc stāšanās amatā to noliedza. "Nē. Cik man zināms, tad neviens," Tramps 2017.gada februārī atbildēja uz žurnālista jautājumu, vai kādam no viņa padomniekiem bijuši kontakti ar Krieviju. "Man nav nekādu darīšanu ar Krieviju. Cik man zināms, nevienam cilvēkam, ar ko strādāju, tādu nav." Tagad zināms, ka tā nebija taisnība.
Ar Krievijas valdībai pietuvinātiem indivīdiem sazinājās Trampa vecākie bērni Ivanka Trampa un Donalds Tramps jaunākais, Trampa znots Džareds Kušners, Trampa kampaņas priekšsēdētājs Pols Manaforts, Trampa personīgais advokāts Maikls Koens un Trampa politiskais padomnieks Rodžers Stouns.
"Tas ir citādi nekā jebkas, ko esmu redzējis iepriekš," norāda Trevors Poters, kurš darbojās senatora Džona Makeina priekšvēlēšanu kampaņā 2008.gadā. Viņš uzsvēra, ka Makeins kā senators esot apceļojis vairākas valstis, bet viņa kontakti ar šo valstu amatpersonām notikuši, konsultējoties ar ASV Valsts Departamentu, un tajos apspriesta politika - nevis personīgais bizness vai paša kandidatūra uz prezidenta amatu.