Pašvaldību jomā topošā valdība varētu īstenot pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu, veicināt ilgtspējīgāku un mērķtiecīgāku reģionālo attīstību, ieviest pašvaldību tālāku demokratizācijas un subsidiaritātes principu. Tāpat iecerēts pievērsties arī vides un dabas aizsardzībai un klimata politikai, kā arī e-pārvaldei, IKT, publiskiem pakalpojumiem un elektroniskiem sakariem.
Kultūras jomas virsmērķis būšot saglabāt un bagātināt nacionālo kultūru un latviešu valodu kā garantu Latvijas kā nacionālas valsts pastāvēšanai un drošībai. Projektā uzsvērts mērķis veidot Latviju kā kultūras lielvalsti.
Topošās valdības politiķi sola izvērtēt iespējas samazināt PVN svaigai gaļai, olām un piena produktiem.
Ekonomikas jomā ilgtermiņa vīzija būšot saistīta ar "Latviju kā talantu zemi, kurā notiek strauja un ilgtspējīga ekonomiskā izaugsme, kuras augļus bauda visi sabiedrības locekļi". Par šīs jomas prioritātēm plānots noteikt eksportu, produktivitāti un darbaspēka pieejamību, vienlaikus apņemoties strādāt, lai panāktu, ka Latvijā par 5000 pieaug eksportējošu uzņēmumu skaits.
Ārpolitikā plānots turpināt iestāties par pašreizējās starptautiskās sistēmas saglabāšanu un attīstību atbilstoši mūsdienu izaicinājumiem, nodrošināt Latvijas aktīvu dalību starptautiskajās organizācijās, īpaši ES, NATO un OECD, un saglabāt stingru Latvijas Rietumu ģeopolitisko orientāciju.
Par viens no topošās valdības mērķiem iecerēts noteikt "augošu Latviju". Demogrāfijas jomā plānots radīt apstākļus, lai Latvijā dzimtu vairāk bērnu, "būtu vairāk laimīgu ģimeņu, atbildīgu un par nākotni drošu bērnu vecāku".
Labklājības nozarē tiek solīts uzlabot demogrāfisko situāciju, tai skaitā risinot sabiedrības novecošanās, migrācijas un ģimenes politikas, t.sk. bērnu dzimstības jautājumus, pieņemot starpnozaru politiskos lēmumus, kas mazināšot iespēju un ienākumu nevienlīdzību.