Cipra valdību balsojumā atbalstīja pavisam 151 deputāts, tai skaitā vairāki neatkarīgie likumdevēji. Grieķijas vienpalātas parlamentā ir 300 deputātu.
"Valdība šodien lūdz rīkot uzticības balsojumu, kas ir līdzvērtīgs balsojumam par stabilitāti un valsts politisko uzticamību uz Eiropas un pasaules skatuves," Ciprs pirms balsojuma paziņoja parlamentā.
Neraugoties uz šo uzvaru, tomēr nav skaidrs Cipra valdības tālākais liktenis un tas, vai viņš paliks premjera amatā līdz četru gadu termiņa beigām septembrī.
Viņa nākamais izaicinājums ir panākt, lai parlaments ratificētu vienošanos par kaimiņvalsts Maķedonijas jauno nosaukumu Ziemeļmaķedonija, kas ir izprovocējis protestus abās valstīs.
Grieķijas premjers jūnijā parakstīja ar Maķedonijas valdības vadītāju Zoranu Zaevu vienošanos, kas paredz pārdēvēt Maķedonijas Republiku par Ziemeļmaķedonijas Republiku, lai tādējādi pieliktu punktu jau desmitgadēm ilgušajam abu valstu konfliktam un pavērtu Maķedonijai ceļu uz Eiropas Savienību un NATO.
Maķedonijas parlaments piektdien veica attiecīgus grozījumus konstitūcijā, un tagad par šo vienošanos jābalso Grieķijas parlamentam, kur tās ratificēšanai nepieciešams vienkāršs balsu vairākums.
Saistībā ar šo gaidāmo balsojumu nacionālistu partija "Neatkarīgie grieķi" svētdien paziņoja par aiziešanu no valdošās koalīcijas un partijas līderis Pans Kammens atkāpās no aizsardzības ministra amata.