Taču, spriežot pēc ierakstiem sociālajā tīklā “Facebook”, viņa prioritātes no zinātnes šobrīd ir patālu – redzami saukļi par to, ka valstī viss ir slikti, valdība un oligarhi apzog tautu. Vēl Jeremejevs apsaimnieko “Facebook” lapu ar nosaukumu “TTK – Tautas tiesību kustība” un pret svešinieku kritiku ir pat ļoti neiecietīgs.
Kā Jeremejevs norādīja žurnālistam, kurš maskējās par aktīvistu, viņaprāt, līdzīgas aktivitātes kā Francijā Latvijā nav iespējamas.
“Mums ir ļoti maz cilvēku. Par šodienu - cik mēs esam? 50 cilvēki. Paņems visus, un nav vispār nekādas kustības. Tāpēc neko nedrīkst pārkāpt, tas ir kā Mahatma Gandijs. Tas ir - likumiska, nevardarbīga pretošanās,” saka Jeremejevs.
Atnākot uz LTV raidījumu, dzelteno vesti bija gatavs vilkt viens no partijas “KPV LV” līderiem Aldis Gobzems, kurš ir pret jaunizveidoto Krišjāņa Kariņa valdību. Pirms valdības apstiprināšanas pie Saeimas notika pikets, kur līdzās “gobzemiešiem” pulcējās arī Latvijas Krievu savienības biedri, antiglobālisti ar Andri Orolu priekšgalā, Latvijas Centriskās partijas pārstāvji ar līderi Daini Grabovski.
“Aizliegtais paņēmiens”, cenšoties noskaidrot, vai būtu iespējams mobilizēt Gobzema atbalstītājus, vērsās pie 22. janvāra piketa organizētājiem. Viena no viņiem ir uzņēmēja Mārīte de Bruin, taču viņa protestam ar dzeltenām vestēm nepiekrīt.
Bet varbūt "dzeltenajām vestēm" ir jāmeklē jauns līderis? Piemēram, Lotārs Novkunskis. Latvietis, kurš bija “KPV LV” vēlētājs, bet pēc Gobzema un Kaimiņa nesaskaņām publiski saplosīja “KPV LV” kreklu. Taču piedāvājumu būt līderim “dzelteno vestu” kustībai, kurai būtu arī finansējums, viņš nepiekrita.