Ingrems norāda, ka tas esot bijis klasisks piemērs tam, kā bijušais aģents dzīvo, ja nav pamata uzskatīt, ka viņam draud kādas briesmas. Nemainījis izskatu, Skripaļs brīvi pastaigājās pa Anglijas pilsētiņas ielām un uzņēma savās mājās radiniekus. Visticamāk, Skripaļa toreizējais dzīvesveids bija kompromiss starp drošības dienesta nosacījumiem un paša Skripaļa vēlmēm.
Šobrīd nekas tāds vairs nebūtu iespējams. "Pašlaik viņam būtu problemātiski aiziet uz kafejnīcu, tostarp tāpēc, ka kopš saindēšanas pagājis tik neilgs laiks. Man ir aizdomas, ka viņu joprojām novēro un intensīvi ārstē, jo viņam bija nopietnas veselības problēmas, tostarp psiholoģiskajā plānā," uzskata Ingrems.
Viņa minējums - Skripaļi atrodas vietā, kur var dzīvot relatīvi normālu dzīvi un vienlaikus saņemt visu nepieciešamo medicīnisko palīdzību.
"Maskava nepārtraukti apgalvo, ka Skripaļi nekontaktējas ar saviem radiniekiem Krievijā, jo britu specdienesti to esot aizlieguši. Kā pārvietošanas programmu dalībnieki parasti uztur kontaktus ar tuviniekiem? Vai tiek izmantoti aizsargāti kanāli?" jautā žurnāliste.
Ingrems skaidro, ka pirms saindēšanas Skripaļs uzturējis kontaktus ar meitu un citiem radiem, taču Lielbritānijas dienesti, visticamāk, sekojuši šai saziņai tāpat, kā to dara Krievijas puse. "Kā sāc uzturēt sabiedrisko dzīvi, tā uzreiz palielinās panākumu iespēja tiem, kuri tev vēlas nodarīt pāri vai noskaidrot tavu atrašanās vietu," norāda Ingrems.
Ja Skripaļi vēlētos sazināties ar radiniekiem Krievijā, būtu iespējams izmantot tādus līdzekļus kā vienreizlietojamie telefoni vai e-pasta adreses, tāpat arī kāda trešā persona varētu kalpot kā starpnieks starp abām pusēm. Taču britu specdienesti neko neuzspiež, ir pārliecināts Ingrems.