Ogres tiesnesis Arnis Naglis uzstāj, ka Karpičkova un Komogorceva aizpildītā kartīte ar viņa vārdu neesot īsta. Pierādīt taisnību tiesājoties Naglis negrib. Ja kādam būtu bijušas aizdomas par viņa pagātni, dienesti būtu cēluši trauksmi. Trauksmes neesot bijis, un tāpēc Naglis uzskata, ka var turpināt strādāt par tiesnesi. Arī šonedēļ viņš vadīja vairākas tiesas sēdes.
Tieslietu ministrs uzskata, ka Ogres tiesnesim paveicies, jo likumā ir robs. Uzdevums pārbaudīt ziņas par tiesnešiem Totalitārisma seku dokumentēšanas centra pārraudzītajos “čekas maisos” esot spēkā no 94. gada. Naglis par tiesnesi sācis strādāt agrāk, un tāpēc pārbaude, visticamāk, par viņu neesot notikusi.
Tomēr čekas maisu uzraugi par tiesneša Nagļa atrašanos VDK kartotēkā pat divreiz ir snieguši ziņas gan Ogres pašvaldībai, gan Tieslietu ministrijai. Pirmo reizi vēstule 94. gadā sūtīta Ogres pilsētas domes priekšsēdētājam Edvīnam Bartkevičam, jo Naglis ticis ievēlēts Ogres domē par deputātu.
Vēstulē minēts, ka totalitārisma seku dokumentēšanas centra rīcībā ir ziņas, ka Arnis Naglis varētu būt bijis VDK informators. Bartkevičs apstiprina - Naglis uz brīdi domē pastrādājis un tad pazudis. Kas īsti noticis - agrākais mērs neatceras.
Otru vēstuli Totalitārisma seku dokumentēšanas centrs 2002.gada novembrī raksta Tieslietu ministrijas Personālvadības departamentam. Arī tajā teikts, ka SAB rīcībā ir ziņas, ka Arnis Naglis ir bijis LPSR VDK aģents un uz viņu attiecināmi likumā noteiktie ierobežojumi. Tobrīd ministriju tikko kā sācis vadīt Aivars Aksenoks no "Jaunā laika". Arī Aksenoks neatceras šādu informācijas saņemšanu no SAB.