Benca izgudroja pati savu metodi. Viņa misiņa podā, kuram bija caurdurts vāciņš, ielika gabalu bieza, absorbējoša papīra un caur šo papīru un vāciņu lēja kafiju. Rezultātā kafijas biezumi palika uz papīra, bet šķidrums nonāca podiņā.
Izgudroto kafijas filtrēšanas sistēmu Benca patentēja 1908. gadā, radot biznesa nozari, kas eksistē joprojām.
Karesa Krosbija un krūšturis
Dažreiz ir jābūt sievietei, lai uzzinātu, ko īsti vēlas citas sievietes. 1910. gadā Mērija Felpsa Džeikoba – vēlāk zināma kā Karesa Krosbija – bija jauna, izglītota Ņujorkas iedzīvotāja. Kādu dienu, sadusmojusies uz apjomīgo un ierobežojošo korseti, kādas sievietēm tajā laikā nācās nēsāt zem apģērba, viņa palūdza kalponei atnest divus mutautiņus, dažas lentītes un saspraudes. No šiem priekšmetiem viņa izveidoja vieglu un elastīgu apakšveļu, ko nodēvēja par krūšturi.
1914. gadā Krosbija iesniedza šīs idejas patentu un dažus gadus vēlāk atvēra ražotni “Fashion Form Brassière Company”, kurā tika ražots un pārdots viņas izgudrojums.
Vēlāk viņa savu patentu pārdeva korsešu kompānijai “Warner Brothers Corset Company”, kas sāka krūšturu ražošanu masveidā. Kopš tā laika sievietes burtiski varēja uzelpot.
Katrīna Blodžeta un “neredzamais” stikls
Zinātniece un izgudrotāja Katrīna Blodžeta izglītību ieguva Brinmoras koledžā un Čikāgas Universitātē un ātri guva ievērojamus panākumus. Vispirms viņa kļuva par pirmo sievieti, kas ieguva doktora grādu Kembridžas Universitātē Anglijā, kā arī pirmo sievieti, kuru nolīga kompānija “General Electric”. Otrā pasaules kara laikā Blodžeta piedalījās nozīmīgos projektos, kas saistīti ar militārajām vajadzībām, piemēram tehnikas, kas novērš lidmašīnas spārnu apledojumu, gāzmasku un dūmu aizsegu pilnveidošanā.