Zālītis uzsvēra, ka IZM, kas ir abu sporta objektu kapitāldaļu turētāja, jaunā vadība ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku (JKP) priekšgalā nebija informēta par objektu stratēģijas maiņu. Par šo neinformētību, kā pauda, Zālītis, esot atbildīgs Martinsons, kurš, "ja būtu vēlējies nokomunicēt stratēģijas maiņu, tad būtu ministri informējis".
JKP mājaslapā 2017.gada nogalē tika vēstīts, ka partija audzē biedru skaitu un ka "ar JKP aktīvāku darbību politiskajā dzīvē nolēmuši īstenot" vairāki cilvēki, tostarp Zālītis. Viņš aģentūrai LETA apstiprināja, ka ir JKP biedrs.
Komentējot savu iecelšanu amatā, viņš norādīja, ka, pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu un ņemot vērā viņa līdzšinējo pieredzi, viņu varēja iecelt par abu sporta objektu vadītāja pienākumu izpildītāju bez konkursa. Viņš arī norādīja, ka tad, kad tiks organizēts konkurss uz Daugavas stadiona un "Lielupes" valdes locekļa vietu, viņš, iespējams, tam pieteiksies.
LETA jau ziņoja, ka no amata atcelts VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"" un SIA "Tenisa centrs "Lielupe"" valdes loceklis Martinsons. Neuzticība Martinsonam kā kultūras un sporta centra "Daugavas stadions" valdes loceklim izteikta saistībā ar identificētajiem trūkumiem Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansētā projekta "Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē" pārvaldībā.
Konstatēti trūkumi ar projekta īstenošanu saistītu stratēģisku lēmumu pieņemšanā un komunikācijā ar iesaistītajām sporta organizācijām.