Polzovs to noliedz tāpat kā pārējais "trīspadsmitnieks". Polzovs arī noliedz, ka būtu pildījis Mihaila Burčika, faktiskā IPA vadītāja, pavēles. Viņš pats neesot strādājis aģentūrā, bet viņa IT firma sniegusi tai pakalpojumus - izveidojusi mājaslapas un "dažādas procesu automatizācijas sistēmas", piemēram, "Telegram" botus, norāda Polzovs.
Viņš nedomā, ka Sanktpēterburgas uzņēmums esot "troļļu fabrika". Vārds vārdā atkārtojot Krievijas autokrāta Vladimira Putina savulaik sacīto, Polzovs norāda - ja arī kaut kas tāds pastāvēja, tad tie bija "patrioti, kuri kaut ko darīja savas valsts labā".
"Es esmu diezgan aktīvs patriots. Es mīlu Krieviju, un man patīk tas virziens, kurā dodamies," intervijā sacīja Polzovs. "Lai arī es neticu, man tomēr gribētos ticēt, ka tas ir iespējams - ka ir cilvēki, kuri tulko nevis negatīvo, bet gan pozitīvo. Tas ir forši."
Viņš norāda, ka neizbraukšot no valsts, jo nevēlas tikt arestēts.
Kā norāda BBC, 2014.gadā anonīma hakeru grupa "Anonīmā internacionāle" nopludināja IPA iekšējo saraksti, kurā piedalījās arī Polzovs. IT speciālists žurnālistiem apstiprināja tās autentiskumu. E-pastos bija apspriesti Polzova mēģinājumi izveidot automātiskās komentēšanas rīku emuāru vietnei "LiveJournal", kā arī līdzīga shēma "Twitter" videi - desmitiem tūkstošu botu tīkls, kas pastiprina "dzīvo" troļļu sacerētos ziņojumus.
Polzovs arī piedalījās IPA korporatīvās mājaslapas izveidē.
Datubāzēs pieejamā informācija liecina, ka Polzova uzņēmums strādā ar nelielu oficiālo peļņu.