Mācības prasa laiku un pūles, tāpēc arī nav jāuztraucas, ja uzreiz nav skaidrs, kā lietderīgi izmantot nekā nedarīšanas pārtraukumus. Jāsaprot, ka vismaz sākumā sēdēt un neko nedarīt var būt morāli grūts uzdevums. Tomēr, lai to pārvarētu, ir jācenšas un jātrenējas.
Magī norāda, ka tas parasti paredz jaunas darba rutīnas izveidošanu. „Vispirms jums var likties ļoti grūti to izdarīt. Tomēr pēc kāda laika nāks apziņa, ka nekā nedarīšanas pārtraukumi patiesībā tik slikti nav, un tad arī būs galvenā atziņa: „Jā, tas tiešām šķiet lieliski!””
Nav nekāds jaunums, ka apkārtējā vide var būtiski ietekmēt to, kas notiek ar mums. Tieši tāpēc ir svarīgi saprast, kāda ir fiziskā vide gan mūsu mājās, gan arī darba vietā. Eksperti iesaka turēt pēc iespējas tālākā un nepieejamākā vietā elektroniskās ierīces, lai padarītu savu tuvāko apkārtni draudzīgāku „nekā nedarīšanai”. Tāpēc mājās var izvietot ērtāku krēslu, spilvenus un segu, savukārt televizoru aizstāt ar citiem dizaina elementiem.
Ja nav iespējams bez nekā nedarīšanas nosēdēt mājās vai darba vietā, tad labāk ir doties uz vietējo parku vai spa salonu. „Cilvēkiem reizēm patīk dalīties savā garlaicībā ar citiem, tāpēc viens no labiem ieteikumiem ir sarīkot kopīgu nekā nedarīšanas ballīti kopā ar draugiem,” saka Magī.
Savukārt Beilijs norāda, ka ir svarīgi eksperimentēt ar dažādu dzīvesstilu meklējumiem. Tā, piemēram, viņš reiz ir nedēļu atslēdzis visas komunikācijas ierīces un „ļāvis izlaist visu gaisu no riepām”, kas arī ļoti noder veiksmīgas smadzeņu darbības atjaunošanai.
Eksperti norāda: pat ja ideja par nekā nedarīšanu liekas nepatīkama, to var pārvērst par produktīvu nodarbi, piemēram veikalā iegādājoties dažādas rotaļlietas, kā kinētiskās smiltis, kas rosina iztēli.