Izstādes scenogrāfe Anna Heinrihsone kleitai atvēlējusi atsevišķu telpu, kur apmeklētāju acīm paveras ne vien pats tērps un attiecīgā laika interjera elementi, bet arī fonā skan vācu komponista Riharda Vāgnera mūzika. Katru ienācēju apņem tam laikam raksturīga, speciāli šai izstādei ģenerēta smaržu buķete.
Kā stāsta Aleksandrs Vasiljevs, Evas Braunas kleitu, kas šobrīd aplūkojama izstādē Liepājā, kā trofeju ieguvis kāds padomju armijas gruzīnu izcelsmes virsnieks. Kara beigās viņš bijis viens no tiem, kam bijusi izdevība iekļūt Hitlera bunkurā, kur, pēc nostāstiem, pavisam viņa rīcībā nonākušas četras kleitas, no kurām trīs novalkāja viņa sieva Tbilisi, bet ceturtā īsti viņai nav nederējusi un, visticamāk, bija pārāk grezna grūtajiem pēckara gadiem.''
Šo kleitu virsnieks tālāk atdevis māksliniekam Sergejam Paradžanovam, kurš plašāku atpazīstamību iemantojis kā armēņu izcelsmes padomju kinorežisors un scenārists, kā arī devis nozīmīgu ieguldījumu ukraiņu, armēņu un gruzīnu kino, saņēmis vairākus starptautiskus apbalvojumus. Paradžanovs Evas Braunas kleitu ilgi glabāja pie sevis, bet pirms nāves uzdāvināja sev labi zināmajai mākslas zinātniecei, vairāku grāmatu autorei Nino Lapiašvilli.