Tomēr 2008. gadā Dramonds ar īsziņas palīdzību pameta Bleikliju ar abu kopīgo bērnu. Vēlāk Dramonds tika raksturots kā cilvēks “ar huligānisku uzvedību, kurš nerūpējas par savu bērnu”.
“Kopš tās dienas mana dzīve pārtapa par “elli”. Es esmu pavadījusi jau 11 gadus, cīnoties pret vienu no spēcīgākajiem un nežēlīgākajiem advokātiem pasaulē. Deivids izdarīja tā, lai viss notiktu pēc viņa prāta. Bez darba, bez stabila patvēruma – man nebija iespējas pašai piecelties kājās,” rakstīja sieviete.
Tomēr kopš 2008. gada Dramonda zvaigzne “Google” debesīs mirdz arvien spožāk. Uzņēmumā viņš ir pavadījis 17 gadus, un pašlaik viņš ir korporatīvās attīstības nodaļas viceprezidents, kā arī “Google” māteskompānijas “Alphabet” galvenais jurists.
Bleiklija par savām attiecībām sākotnēji runāja ar “New York Times” žurnālistiem, kuri pētīja seksuālās vardarbības gadījumus “Google”. Tas notika pēc skandāla, kas sākās pēc tam, kad tika izmaksāts ļoti dāsns atlaišanas pabalsts bijušajam “Android” vadītājam Endijam Rubinam, kā arī bija centieni slēpt notikušo. Tas radīja zināmas sekas – vairāki “Google” darbinieki, kā arī akcionāri apsūdzēja uzņēmuma vadību mēģinājumos slēpt seksuālās vardarbības gadījumus.
Savā bloga ierakstā Bleiklija norādīja, ka “Google” vadībai būtu jāuzņemas vaina par to, ka tā izvēlas ignorēt seksuālās uzmācības un darbinieču seksuālās izmantošanas gadījumus uzņēmumā, kas notiek jau vairākus gadus.
“Atskatoties atpakaļ pagātnē, es redzu, kā standarti, par kuru uzlabošanu es savulaik cīnījos, vēlāk kļuva par savdabīgu institucionalizētu uzvedības modeli visā uzņēmumā, jo “Google” ir kļuvis par ļoti nozīmīgu uzņēmumu visā pasaulē un tā vadītāji – par ļoti ietekmīgām personām,” raksta Bleiklija.