Ja vīrieti vienu, otru reizi noniecina, trešo reizi viņš vairs neiet klāt bērnam, veidojas plaisa, un pēc tam viņam pārmet: “Kāpēc tu neaudzināji bērnu, es viena pati.” Svarīgākais ir visās jomās atrast vidusceļu, jo, kad tu ej pa ceļu, abās pusēs ir grāvji.
Daži par labiem tēviem kļūst, kad bērns jau ir paaudzies, kļuvis saprātīgs, bet, kamēr viņš ir mazs, mežonīgs, klāt neiet.
Padomju laikos skaitījās normāli, ka vīrietis neiet pie zīdaiņa, jo viņš taču saspiedīs, nemācēs nomainīt autiņus. Kad bērnam jau ir pieci gadi un ar viņu var komunicēt, tēvs atceras, ka viņam ir bērns. Es teiktu, ka nav viegli izturēt divgadnieku, kas skrien uz visām pusēm, krīt zemē un trako, - viņš uzdzen dusmas. Vīrietis intuitīvi apzinās, ka tas ir nenormāli grūti - daudz grūtāk nekā nomainīt kardānu, tāpēc izvēlas pateikt, ka tas ir mātes pienākums - tikt galā ar mazuli.
Šaubos, vai viņi novērtē to, ko dara sieva, kādreiz atnes rozes vai aizved uz teātri.
Cilvēkiem ir jārunā savā starpā, nevis jāgaida, ka otrs uzminēs, kā tu jūties un ko domā.
Nobeigumā gribu pajautāt: tu esi viens no viņiem – tiem, kas ir tajā stilīgajā Vīru grupā. Tur jūs esat dažādi - jauni, veci, ar labu izglītību un bez, dažādiem ienākumiem, ģimenes stāvokļiem, pieredzi, sapņiem, vēsturi, traumām, brūcēm. Kopīgais: jūs gribat kļūt par labākiem vīriešiem. Ar ko īsti nodarbojas Vīru grupas?