SLP partneru vidū ir arī atsevišķi Lielbritānijas uzņēmumu reģistra darbinieki, kas savukārt sadarbojas arī ar likumdevējiem. Kopumā ar SLP saistīti 86 dažādi uzņēmēji, kas strādā kontroles dienestos. Viņi bijuši saistīti ar vairāk nekā 4600 izmeklēšanas lietām. “Bellingcat” skaidro, ka šo partneru vārdi ir lasāmi skaļās krimināllietās, kā piemēram, vairāk nekā 4,5 miljardus mārciņu vērtu bitkoinu zādzībā no Japānas uzņēmuma “Mt. Gox”.
Iepriekš “Bellingcat” ir ziņojis par problēmām, ko radījis regulējuma trūkums Lielbritānijas biznesa jomā. Tomēr britu valdība ir centusies panākt izmaiņas, lai izbeigtu SLP mēģinājumus ļaunprātīgi izmantot trūkumus likumdošanā. Lielu artavu ir devusi arī Eiropas Savienības naudas atmazgāšanas direktīva, kas arī bija viens no iemesliem, kādēļ SLP pārtrauca reģistrēt neskaitāmos ofšorus.
Ziņojumā teikts, ka valdības lēnās reakcijas dēļ cilvēki, kuri pārzina sistēmu no iekšpuses, netraucēti var izmantot trūkumus likumdošanā. Tiek norādīts, ka arī 1 miljarda dolāru zādzība no trim Moldovas bankām notikusi, pateicoties Lielbritānijas likumdošanas trūkumiem.
No vienas puses, tas varētu būt piedodami, ja Lielbritānijas valdība būtu veikusi kādas nozīmīgas darbības. Taču piecus gadus vēlāk Lielbritānijā vien izteikti dažādi priekšlikumi, taču bez konkrētām norādēm, kad tie varētu tikt ieviesti, un vairāk nekā 14 000 jaunu ofšoru.
Šajā laikā var novērot, ka ir pieļauta korupcija lielos apmēros, kā dēļ uzņēmumi un privātpersonas visā pasaulē ir zaudējuši lielu naudu noziedzīgas rīcības dēļ, ko burtiski attaisno valdība, kas atsakās nopietni izskatīt šos jautājumus.
“Bellingcat” ziņojuma autori norāda - Lielbritānija sevi dēvē par pasaules līderi korporatīvajā jomā, nodrošinot absolūtu caurspīdīgumu. Tomēr Lielbritānijai joprojām ir ļoti tāls ceļš ejams, lai to varētu uzskatīt par paraugu citur pasaulē.