Lai gan Baidenu iespējamais interešu konflikts radījis bažas korupcijas novēršanas aktīvistiem, nav pierādījumu, ka bijušais ASV viceprezidents vai viņa dēls būtu veicis jebkādas nelikumīgas darbības.
Ukrainas Specializētās pretkorupcijas prokuratūras vadītājs Nazars Holodņickis intervijā radiostacijai "NV Radio" norādīja, ka Baideni nav bijuši objekti kādā no prokuratūras izmeklēšanām. Tomēr Holodņickis apliecināja, ka 2017.gadā pierādījumu trūkuma dēļ slēgta izmeklēšana pret "Burisma Holdings", kurā tolaik strādāja Hanters Baidens. Šo lēmumu gadu vēlāk tiesa Kijevā atcēlusi, tomēr, neskatoties uz tiesas lēmumu, lieta joprojām ir apturēta un kopš tā laika nekādas izmeklēšanas darbības nav veiktas.
Džuliāni arī apgalvo, ka Džo Baidens nolūkā pasargāt savu dēlu 2016.gadā panācis toreizējā Ukrainas ģenerālprokurora Viktora Šokina atlaišanu.
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Jansone aģentūrai LETA sacīja, ka komisija nedrīkst atklāt konkrētu tirgus dalībnieku un atsevišķu darījumu uzraudzības pasākumus, kā arī nedrīkst komentēt tajos konstatēto.
Tomēr viņa norādīja, ka FKTK regulāri nodrošina banku uzraudzību atbilstības kontroles jomā un, konstatējot trūkumus, bankām piemērotas sankcijas un noteikti tiesiskie pienākumi uzlabot iekšējās kontroles sistēmu un veikt citas darbības, lai novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas riskus.
Jansone atgādināja, ka FKTK pārbaužu rezultātā 2015., 2017. un 2019.gadā "PrivatBank" piemēroja sankcijas par trūkumiem iekšējās kontroles sistēmas darbībā, klientu izpētē un darījumu uzraudzībā. FKTK pārbaužu laikā vērtē, kā strādā iekšējās kontroles sistēmas, vai banka ir veikusi normatīvos noteiktās darbības saistībā ar klientu izpēti un darījumu uzraudzību un nodrošinājusi ziņošanu par aizdomīgiem darījumiem Finanšu izlūkošanas dienestam.