Šeit tik lielu lomu nespēlē palielinātā baterija, kuras energoietilpība 46mm pulksteņa gadījumā kāpusi no 420 līdz 455 mAh, bet gan optimizētais enerģijas patēriņš. Tāpat kā jebkurā modernā, augsti tehnoloģiskā ierīcē, tās sirds ir procesors. Watch GT2 gadījumā tas ir pašu izstrādātais valkājamo ierīču čipsets Kirin A1, kas ietver ne tikai 200 MHz centrālo procesoru, bet arī operatīvo atmiņu un superātru Bluetooth 5.1 datu pārraides moduli. Starp citu, ražotājs norāda, ka Kirin A1, ko uzstāda arī jaunajās Huawei bezvadu austiņās FreeBuds 3, ir, piemēram, par 30 procentiem jaudīgāks un patērē par 50% mazāk enerģijas nekā mikročips Apple H1, kas darbina Apple AirPods.
Par iespējami ilgu kalpošanas laiku ar vienu uzlādes reizi gādā arī jaunākais energoresursu pārvaldības algoritms. Un jāsaka, ka tas nudien darbojas lieliski. Ticams, ka, kādu laiku palietojot Watch GT2 un pienākot dienai, kad laiks to palādēt, nāksies padomāt, kur lādētājs noslēpts. Tā, starp citu, ir neliela magnētiska ripa, kas stingri pieķeras viedpulksteņa pamatnei. Uzlāde norit caur USB vadu no datora un ir pārsteidzoši ātra - daži desmiti minūšu un baterija no pustukšas kļūst par pilnu. Pietiek arī ar dažām minūtēm, lai tukšs Watch GT2 sasmeltos enerģiju darbam visai dienai.
Jāpiebilst, ka iepriekš rakstītais attiecas uz Watch GT2 ar 46mm diametra korpusu. Taču ir arī sievišķīgāka dizaina un nedaudz mazāks viedpulkstenis ar 42mm korpusu, un tam objektīvu apstākļu dēļ darbības laiks ar vienu uzlādi ir mazāks - mazāks korpuss, mazāka baterija un attiecīgi jārēķinās, ka starp uzlādēm paies aptuveni nedēļa.