Druvinieks gan tajā minētos pārmetumus noraida: “Valērijs Petrovs ir trīs gadus stratēģiskā padomnieka lomā uzņēmumā “Rīgas centrāltirgus”, un būtu tikai loģiski, ja Petrova kungs savus vērojumus, teiksim, laika gaitā, ja viņam tādi būtu radušies, viņš būtu vērsies pie valdes, lūdzis komentārus, runājis par šīm lietām. Pretēji tam visam trīs gadu laikā no Petrova kunga nav ne rekomendācijas, ne jautājumi, ne jebkāda veida citas pretenzijas.”
Petrovs apgalvo, ka viņa amats bijis domāts, lai uzturētu saikni starp uzņēmumu un politisko vadību, jo Rīgas domei par kapitālsabiedrībās notiekošo esot arī politiskā atbildība. Tieši tāpēc arī tapa ziņojums Baraņņikam. “Tur es norādīju uz to, ka ir redzams, ka valde vismaz strādā neefektīvi, ka daži jautājumi, kuri ir risināti, neatbilst centrāltirgus interesēm. Piemēram, par rūpniecības tirgus iznomāšanu,” saka NDF frakcijas vadītājs Petrovs.
Nīkuļojošā Rūpniecības preču tirgus teritorija jau kopš 2013.gada ir iznomāta SIA “Promenex”. Nomnieks bija apņēmies ierīkot satiksmes mezglu, kurā būtu stāvvietas un tirdzniecības vietas, taču medijos izskanējušas versijas par plāniem teritorijā būvēt lielveikalu un par Ušakova bijušā ekonomikas padomnieka Ērika Teilāna iespējamajām interesēm šai procesā. Pēc nomas līguma beigām Centrāltirgum ēkas būtu jāatpērk pēc tirgus vērtības – šādus grozījumus līgumā 2017.gada pavasarī akceptēja toreizējais kapitāldaļu turētājs Ušakovs.
Tagadējais mērs Oļegs Burovs (GKR) sapulcē piedalījās kā Īpašuma departamenta direktors un norādījis, ka līguma nosacījumi pašvaldībai nav izdevīgi, tomēr tas netika ņemts vērā. Tagad jau kā RCT kapitāldaļu turētājs Burovs norāda: “Un tad, kad šobrīd investors, nomnieks atnāk ar lūgumu pagarināt būvniecības termiņu, es teicu, ka mums vajadzētu izmantot šo iespēju un, ja mēs piekrītam atvērt līgumu un pamainīt termiņu, tad vienlaicīgi vajadzētu izņemt tos punktus, kas pašvaldībai vai centrāltirgum nav izdevīgi. Par šiem punktiem diskusija notiek līdz šodienai.”