Arī dabas tematika interjerā nākamajā gadā turpinās savu uzvaras gājienu.
Cilvēki aizvien vairāk vēlas savos mājokļos sajust dabas tuvumu, gan burtiski – izvēloties dzīvesvietu iespējami zaļākos rajonos, kā, piemēram, Klīversala, Mežaparks u.tml., gan netieši, mājokļu iekārtošanā dodot priekšroku dabīgiem materiāliem, kā, piemēram, koks, akmens, stikls, metāls u.c.
Īpaši projektos, kas atrodas urbānā vidē, jūtama tendence biežāk izvēlēties, piemēram, tapetes ar džungļu dažādu augu vai dzīvnieku motīviem. Zīmējumi ir kļuvuši burtiskāki, ne tik abstrakti kā kādreiz. Tapetes ar dominantu, košu dizainu atgriežas interjerā kā akcents, nevis fons.
Arī telpaugu klātbūtne privātajos un sabiedriskajos projektos ir būtiski palielinājusies – tie kalpo ne vien kā dekors, bet arī nodrošina labu gaisa kvalitāti.
Visbeidzot jāsaka, ka aktuālāko tendenču integrēšana dizainā vienmēr bijusi nozīmīga. Tomēr tikpat svarīgs aspekts, par ko parūpēties, iekārtojot mājokli, ir arī ilglaicīgas vērtības. Līdzsvarojot ilgmūžīgās vērtības un dizaina aktualitātes, iespējams radīt interjeru, kas nenovecos un neapniks pat vairāku gadu garumā. Tieši tādēļ nākamajā gadā modīgi būs ieguldīt lietās, kas var lepoties ar ilgmūžību, – to ikdienā visvairāk novērtēs tieši mājokļa iemītnieki.