Bāls puisis, rokām tievām kā meitenei, vēders pufīgs kā zefīrs. Pēc dažiem mēnešiem viņš uzmet skatu spogulim - vai tiešām džeks ar muskuļotajām rokām un nelielu sešpaku uz vēdera ir viņš? Skolotāja – kopta, nedaudz neirotiska četrdesmitgadniece cīnās ar vējdzirnavām – sākumā pieciem, tad astoņiem liekiem kilogramiem. Un nu viņa stāv uz svariem – vou, mīnus 10! Pirms gada iesirmā kundze roku plecu augstumā nevarēja pacelt, bet nu niekojas ar hantelēm un Siguldas dabas takās uzskrien pa kāpnēm. Dzīve mainās! Un tas ir ļoti daudz...
Fitnesa treneris Normunds Rozenšteins ir tas, kas bāliem homo digital palīdz uzaudzēt smukus muskulīšus, parāda, kā savest kārtībā sāpošas muguras, un paskaidro, kā tikt vaļā no nīstajiem desmit kilogramiem.
Normunds sportā ir no 12 gadu vecuma, ar pārtraukumiem kopumā 40 gadu. Astoņdesmitajos viņš bija viens no Latvijas labākajiem vieglatlētiem desmitcīņā. Līdz pat vētrainajiem deviņdesmitajiem, kad kopā ar padomju valsti sabruka arī atbalsts sportam, viņš trenēja profesionālus desmitcīņniekus. 47 gadu vecumā Normunds piedzīvoja insultu – ar smagām sekām. Kustības sagādāja lielas grūtības, un 10 gadus viņš staigāja ar spieķi, bet tagad jau otro gadu bez tā. Veselību viņš atguva trenažieru zālē. Piekto gadu fitnesa treneris un veselības veicināšanas konsultants veselīgu dzīvi palīdz sākt “Vingruma kluba” klientiem.
Kā tas gadījās, ka jūs - profesionāls sportists un treneris - piedzīvojāt insultu, būdams samērā jauns?
Ap piecdesmit gadiem vīrieši krīt bieži. Viens no iemesliem bija treniņu neregularitāte. Divas, trīs nedēļas paskrēju un tad mēnešiem nesportoju. Cilvēka organismam ir tāda īpatnība, ka tas pielāgojas jebkam, ko cilvēks dara. Viens katru dienu izdzer pudeli viskija un nekas, staigā. Vēl kāds izpīpē divas paciņas cigarešu un dzīvo. Ja svārstāties – divus mēnešus sēžat pie rakstāmgalda un tad pēkšņi sākat skriet, organisms streso, spazmē, jo situācija nav atpazīstama.