2019. gada beigās abas puses noslēdza mierizlīgumu un pagarināja tranzīta vienošanās. Toreiz “Gazprom” izmaksāja Ukrainai 2,9 miljardus dolāru lielo parādu un pēc “Naftogaz” lūguma arests tika atcelts.
Šis uzņēmums ir īpašnieks vairākiem aktīviem ārzemēs – Vācijā kompānijai pieder no 24 – 54% kapitāldaļu trijās Vācijas naftas pārstrādes rūpnīcās - “MiRO”, “Bayernoil” un “Raffinerie”. 2018. gada pārskatos teikts, ka kopumā šīs rūpnīcas pārstrādājušas vairāk nekā 11,5 miljonus tonnu naftas.
Tāpat “Rosņeftj” ir aktīvi vēl citās – kopumā 25 pasaules valstīs, starp kurām ir Norvēģija, Itālija, Ķīna, Katara, Alžīrija un citas. 2009. gadā “Yukos Captial” pārstāvji paziņoja laikrakstam “Kommersant”, ka viņiem ir informācija par “Rosņeftj” aktīviem tās meitas kompānijās Nīderlandē, ko ir iespējams arestēt kā nodrošināšanās līdzekli gadījumā, ja notiek kādas tiesvedības. Tāpat uzņēmumam ir vairāki norēķinu konti ārzemēs.
“Rosņeftj” ir meitaskompānija Šveicē - “Rosneft Trading”, kas lielāko Krievijas naftas pircēju reitingā ieņem trešo vietu. Pagājušajā gadā “Rosneft Trading” kā nodrošinājumu Venecuēlas naftas uzņēmuma PDVSA kredītam 1,5 miljardu dolāru apmērā ieguva 49,9% akciju kompānijā “Citgo”. Tā pēc aktīviem ir lielākā Venecuēlas kompānija, kas darbojas ASV.
Pašlaik ASV Krievijas naftas uzņēmuma meitaskompāniju “Rosneft Trading” ir ievietojusi sankciju sarakstā par “materiālu palīdzību” Venecuēlai. “Rosņeftj” meitaskompānijas aktīvi ASV jurisdikcijā ir bloķēti, bet ASV pilsoņiem ir aizliegts veikt jebkādu biznesa darbību ar sankciju sarakstā esošo uzņēmumu.
Tā ir pēc aktīviem lielākā banka. Galvenā bankas īpašniece ir valsts, kā arī – tai ir lieli aktīvi citās pasaules valstīs. “Sberbank” meitas bankas darbojas Čehijā, Ungārijā, Horvātijā, Serbijā, Slovēnijā un citur. Uz “Sberbank” centrālā biroja bāzes Vīnē funkcionē vēl viena pilnvērtīga korporatīvā banka, bet grupa kopumā apkalpo vairāk nekā 600 tūkstošus klientu.