Kad Rimšēviču 2018.gada sākumā KNAB aizturēja kukuļņemšanas lietā, atklājās, ka izmeklēšanas aizmetņi datējami ar laiku, kad KNAB operatīvo izstrādi vadīja Jurašs. Tomēr redzama turpinājuma šai lietai nebija gadiem ilgi. Izmeklēšanu pret Rimšēviču KNAB atsāka vienīgi pēc veco lietu inventarizācijas.
Jurašs sacīja, ka viņa uzņēmumam līgums ar banku bijis spēkā dažus mēnešus. Bankai sniegti juridiski pakalpojumi, bet viņš neatbildēja, vai tie saistīti ar Guseļņikova attiecībām ar FKTK un Rimšēviču: “Es labprāt tiešām izstāstītu, kāds bija šis pakalpojuma apjoms, bet es diemžēl nevaru to darīt bez klienta piekrišanas.” Jurašs arī neatklāt, cik “Immunitas” par pakalpojumiem saņēma.
“de facto” vēsta, ka Juraša parakstītajā līgumā noteikta atlīdzība 120 eiro stundā plus PVN. Par komandējumiem banka bija ar mieru maksāt 600 eiro dienā, ieskaitot PVN. Taču, ja komandējums garāks par piecām stundām, tad par virsstundām maksā norunāto 120 eiro stundas likmi.
Līgumu Jurašs ar banku 2017.gada septembrī slēdza uz tobrīd viņam piederošā uzņēmuma “Immunitas” vārda. Kompānijas apgrozījums līguma darbības laikā nebija liels – ap 17-18 tūkstošiem eiro gadā. Viņa amatpersonas deklarācijas liecina, ka no pašam piederošā uzņēmuma “Immunitas” Jurašs algā saņēma 4320 eiro 2017.gadā un 7920 eiro 2018.gadā. Nav zināms, vai banka bija vienīgais “Immunitas” klients.
“de facto” zināms, ka līgumā noteikts, ka izpildītājam jāsniedz juridiskie un konsultāciju pakalpojumi tirgus, tā dalībnieku darbības izpētē, un jāpiedāvā praktiski risinājumi.