Aprīlī parādījās kritika, ka ar vīrusu saistītie ierobežojumi tomēr ir pārāk stingri. Nedaudz vēlāk – slimības noliegšana un citi izteikumi,
kas vairāk līdzinās Re:Check regulāri atspēkotajām sazvērestības teorijām. 17.jūlija redakcijas slejā par Covid-19 ierobežojumiem pausts: “Man vairs nav ne mazāko šaubu, ka šī valdība ir nevis nezinoša un nemākulīga, kā sākumā varēja šķist, bet apzināti kaitnieciska pret Latvijas tautu, pret mūsu nāciju un tās cilvēkiem. Domāju, ka mūs tīšām grib iznīdēt, grib izdzīt no šīs valsts, jo, ja mēs nevarēsim strādāt, nevarēsim arī dzīvot.” Apskatījām arī vairākus faktuāli nepatiesus apgalvojumus.
16.aprīļa numurā galvenā redaktore raksta:
“[..] Uhaņā, kurā, kā runā, šis vīruss tika radīts pasaulei par postu un mācību.”
Mīts, ka Covid-19 ir mākslīgi radīts, atspēkots vairākkārt, un par to rakstījis arī Re:Check.
Ja ar vīrusu būtu manipulēts laboratorijā, pētnieki to varētu redzēt.
Informācija par vīrusa visu gēnu kopumu jeb genomu ir pieejama publiski, un to pētījuši daudzi. To apstiprina, piemēram, medicīnas žurnālā The Lancet publicēta vēstule, vēršoties pret šādām baumām. Vēstulē iekļauta informācija par deviņiem pētījumiem, kur konstatēts fakts, proti, Covid-19 sāka savu izplatību starp sikspārņiem, tāpat kā, piemēram, trakumsērga.
Vēl vienā rakstā 16.aprīļa numurā arī teikts, ka:
“Koronavīruss atpaliek no gripas”
Tas pamatots ar mirstības statistiku Latvijā. Teju vienīgais informācijas avots ir smagos noziegumos apsūdzētais un no pienākumu pildīšanas atstādinātais Ventspils mērs Aivars Lembergs. Lai gan Latvija šobrīd veiksmīgi izvairījusies no lieliem upuriem Covid-19 dēļ, šāds izteikums nav korekts. Covid-19 un gripai ir līdzīgi simptomi un veids, kā slimības izplatās. Taču, lai gan gripa izplatās straujāk, starp saslimušajiem ar Covid-19 ir lielāks īpatsvars ar cilvēkiem, kas slimo smagi, vēsta Pasaules Veselības organizācija. Arī mirstība no Covid-19 pasaulē šobrīd izskatās augstāka nekā no gripas. Covid-19 dēļ mirst 3-4% saslimušo. Sezonālajai gripai šis rādītājs ir zem 0,1%. Arī citos avotos lēš, ka mirstības rādītājs ir vismaz desmit reizes augstāks, lai gan pie precīzas rādītāja noteikšanas zinātnieki vēl strādā.