Viņa arī sacīja, ka no Eiropas Savienības sagaida adekvātu reakciju - individuālas sankcijas, kā arī Lukašenko leģitimitātes neatzīšanu.
"Vēlēšanu rezultāti bija falsificēti. Mūsu balsis nozaga. Un cilvēki kā līderi viņu neatzīst. Tāpēc mēs prasām, lai Eiropas valstu vadītāji viņu pilnībā neatzīst par likumīgu vai nu pēc inaugurācijas vai arī pēc 5. novembra, kad viņa leģitīmās tiesības beigsies," uzsvēra Tihanovska.
Tāpat viņa pastāstīja, ka fiziski Lietuvā jūtas labi, jo atrodas brīvībā un kopā ar saviem bērniem. "Taču morāli, protams, ir ļoti slikti, jo es katru dienu pārdzīvoju to, kas notiek Baltkrievijā. Es saprotu, ka man ir jābūt tur, kopā ar viņiem. Bet tā apstākļi sakrita, ka man vajadzēja aizbraukt. Es katru minūti pārdzīvoju, īpaši sestdienās un svētdienās, kad cilvēki dodas demonstrācijās un viņus sagrābj un sit. Es pārdzīvoju par katru cilvēku," sacīja opozīcijas līdere.
"Tas viss ir ļoti smagi, taču es saprotu, ka, atrodoties Lietuvā, varu izdarīt vairāk nekā tad, ja es atgrieztos un uzreiz atrastos cietumā.
Tad šai cīņai, konkrēti manai cīņai, nebūtu nekādas jēgas," viņa piebilda.
Ar savu dzīvesbiedru Tihanovskai nākas sazināties ar advokāta starpniecību, jo krimināllieta, kas pret viņu ir izvirzīta, liedz viņam ar sievu runāt. "Tāpēc mēs sazināmies tiešām par tādām sadzīves lietām – par to, ka bērni pēc viņa skumst, pārdzīvo, īpaši jaunākā meitiņa katru dienu prasa, kad tētis atbrauks un kad mēs atgriezīsimies Minskā. Bērni ļoti grib mājās. Psiholoģiski tas viss ir ļoti smagi," skaidroja Tihanovska.