Fakti: Rezultātu izziņošanā bija kļūda, taču to pieļāva nevis balsu skaitīšanas mašīnas, bet gan darbinieks.
Mičiganas štata sekretāre Džoselina Bensone 7.novembrī paziņoja: "Mičiganas Antrimas apgabala provizorisko rezultātu paziņošanā ieviesusies kļūda bija cilvēka kļūdas rezultāts. Tā drīz tika identificēta un izlabota, neietekmēja reālo balsu skaitīšanu un jebkurā gadījumā būtu tikusi identificēta pirms oficiālo rezultātu paziņošanas."
Vairāk balsu nekā reģistrēto vēlētāju
Sociālajos tīklos izplatījās apgalvojumi par 101% vēlētāju aktivitāti Viskonsinā - 3 239 920 nodotās balsis pret 3 129 000 reģistrētajiem vēlētājiem.
Fakti: Sociālajos tīklos pārpublicētie dati vairs nesakrīt ar Viskonsinas vēlēšanu komisijas aktuālajiem datiem, kur reģistrēto vēlētāju skaits norādīts kā 3 684 726. Gaidāms, ka galīgais reģistrēto vēlētāju kopskaits būs vēl lielāks, jo Viskonsinas štatā reģistrēties vēlēšanām iespējams vēl vēlēšanu dienā. Pašlaik reģistrēto vēlētāju skaits ir augstāks par 3 297 473 saskaitītajām balsīm.
Tas pats attiecas uz vairākiem citiem "svārstīgajiem" štatiem - Pensilvāniju, Nevadu un Arizonu. Nav pierādījumu par aizdomīgi augstu vēlētāju aktivitāti, kas norādītu uz krāpšanos.
Tramps svētdien tvītoja: "Lielbritānijas labākais aptauju veicējs šorīt rakstīja, ka šīs acīmredzami bija nozagtas vēlēšanas", atsaucoties uz republikāņu politiķa Ņūta Gaingriča izteikumiem "Fox News" ēterā. Ar to domāts Patriks Bašams, kurš vada domnīcu Vašingtonā un apskata vēlēšanu rezultātus britu tabloīdā "Sunday Express".
Fakti: Nav skaidrs, ko Tramps domājis ar vēlēšanu "nozagšanu". Ja ar to domāta krāpšanās un tamlīdzīgi pārkāpumi, tad joprojām nav pierādījumu, ka kaut kas tāds noticis nozīmīgā mērogā. Tiesneši pierādījumu trūkuma dēļ jau atteikušies izskatīt vairākus Trampa kampaņas iesniegtos tiesas procesa pieteikumus.