Runājot par studentiem, Japiņa norādīja, ka viņiem par vīzu saņemšanu būs jāmaksā. Tāpat būs jāmaksā arī par tiesībām izmantot Lielbritānijas veselības aprūpes sistēmas pakalpojumus jeb tā saucamo "imigrācijas veselības nodokli". Vīza būs jāizņem arī tiem, kuri studijas Lielbritānijas augstskolās būs sākuši attālināti, bet nebūs vēl ieradušies Apvienotajā Karalistē līdz šī gada 31.decembrim.
Savukārt, ja students nebūs ieradies Apvienotajā Karalistē līdz 31.decembrim, viņš nevarēs pretendēt uz pastāvīgā vai pagaidu iedzīvotāja statusu. Japiņa atgādināja, ka studentu vīzas jau ir iespējams saņemt no šī gada 5.oktobra.
Pievēršoties darba jautājumam, ĀM pārstāve skaidroja, ka no nākamā gada 1.janvāra ieceļot Lielbritānijā varēs tikai ar vīzu. Japiņa aicināja neuzķerties uz viltus darbā iekārtotājiem. Viņa minēja piemēru, ka, ja cilvēku kāds darbā iekārtošanas birojs vai uzņēmums aicina doties uz Lielbritāniju strādāt bez vīzas, solot šo jautājumu nokārtot, tā ir "sarkanā zīme", kas var liecināt par nelegālo nodarbinātību. ĀM aicina neuzķerties uz daudzsološiem solījumiem, jo visdrīzāk tas nav legāls piedāvājums.
ĀM pārstāve skaidroja, ka, lai pieteiktos vīzai, būs jāiegūst noteikts punktu skaits, ko veido daudzi un dažādi faktori. Viņa akcentēja, ka saņemt darbavietu vai sākt strādāt Lielbritānijā varēs tikai pēc tā saucamā "akceptētā sponsora" ielūguma, kas arī veido noteiktu punktu skaitu. Citi faktori, kas veido punktus, ir, piemēram, solītā alga, angļu valodas zināšanas un citi faktori. Japiņa atzina, ka tā ir visai sarežģīta formula, kuru vislabāk mācēs izskaidrot ir Lielbritānijas imigrācijas dienesti. ĀM pārstāve uzsvēra, ka jāmaksā būs arī par darba vīzu, turklāt strādāt gribētājiem papildus būs jāmaksā arī imigrācijas veselības nodoklis.