Tas gan neizdevās, un projekts līdz šim nav īstenots.
Bubuli un Penčuru Korupcijas novērošanas un apkarošanas birojs aizturēja 2019.gada aprīlī. Centrālās finanšu un līgumu aģentūras jeb CFLA organizētā projektu iesniegumu atlase bija noslēgusies jau pusgadu iepriekš. Kohēzijas fonda līdzfinansējumu piešķīra diviem projektiem, lauvastiesu saņemot Getliņu poligonam. "Jelgavas komunālo pakalpojumu" iesniegtais projekts palika piektajā vietā un pie iecerētās naudas – apmēram pieciem miljoniem eiro – netika.
KNAB lietu prokuratūrai nodeva pagājušajā rudenī. Tā kā gan Bubulis, gan Penčura savu vainu atzina un reālu kaitējumu nodarīt viņiem neizdevās, jo kukulis pie CFLA amatpersonām nenonāca, prokurors Monvīds Zelčs ar abiem noslēdza vienošanos par sodu, ko decembra beigās apstiprināja tiesa. Bubulim, kurš jau iepriekš valsts budžetā ieskaitīja iecerētā kukuļa summu, piespriests 141 900 eiro naudassods un liegums trīs gadus nodarboties ar atkritumu biznesu. Starpniekam Penčuram būs jāsamaksā 40 850 eiro.
Bubuļa advokāta Jura Grīnvalda versija par notikušo – klients esot nepamatoti noticējis kādu personu solījumiem Eiropas līdzfinansējumu tomēr sadabūt: "Attiecīgi cilvēki, ja – nu, es nezinu, izmeklēšanā viņi ir noskaidrot, aiztikti viņi nav, viņi varbūt liecinājuši ir kaut ko vai kā – bet, nu, viņi vienkārši gribēja izmānīt no viņa naudu. Gribēja izmānīt lielu summu. Un vienkārši viņam pateica to, ka viņi varētu kaut ko kārtot. Viņš, var teikt būtībā tā, pēc tam to naudu arī iedeva, teikdams tā: nu skatieties, kā tur ir – ja nav, tad nav; ja ir, tad ir. Tāds nekonkrēts nodoms. Likums paredz vienu – ka nav jau jādod konkrētai amatpersonai, CFLA amatpersonai vai kā. Pilnīgi pietiek, ka mana aizstāvamā subjektīvā puse ir tāda, ka viņš saprot – nauda jau kādai amatpersonai ies."