Savukārt Krastiņš pauda, ka viņam neesot bažu par to, ka jaunā finansista iepriekšējā darba pieredze, iespējamā saikne ar Martinsonu un skandāls, kas saistīts ar viņa startu VID konkursā, varētu kaut kādā veidā apdraudēt departamenta reputāciju. “Nezinu, kāda veida kopsakarības varētu būt šiem notikumiem ar Skujiņa kunga plānotajiem pienākumiem, kas skar, teiksim, centralizēto grāmatvedību, kādā veidā iestādēs uzskaitīt, vai kādā veidā aprēķināt algas pedagogiem un tehniskajam personālam. Līdz ar to šie visi pagātnes notikumi, kas arī, nu, tagad atsaucot atmiņā, notikuši pirms desmit gadiem, šeit to kopsakaru es nevaru ieraudzīt, un šinī brīdī, manuprāt, šeit nav nekādu risku,” uzskata IKSD direktors.
Tikmēr Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP) norāda, ka personāla politika departamentos ir direktoru atbildība – gan atlases procedūra, gan rezultāts: “Likums nosaka, ka desmit dienas ir minimums. Mans personīgais viedoklis – jo augstākā amatā, jo pieteikšanās termiņam būtu jābūt ilgākam. Piemēram, uz domes izpilddirektoru pieteikšanās termiņš bija mēnesis, un mēs vēl pagarinājām vēl par faktiski kādu mēnesi, lai palielinātu arī šo pretendentu skaitu. Tā kā nu, droši vien, no formāla viedokļa skatoties, desmit dienas ir minimums, ko drīkstētu vispār pieļaut.”
Staķis arī atzīst, ka IKSD vadītājs pēc Skujiņa pieņemšanas viņu par to informējis, tomēr mēram šis vārds sākotnēji neko daudz neizteica. “Es pasekoju pēc tam ziņām, un tas, ko es esmu izlasījis par to, ka savulaik viņš ir atteicies būt par VID ģenerāldirektoru. Bet, nu, tā kā, kā jau minēju, personālpolitika ir departamenta atbildībā, es pieņemu, ka gan jau pats departamenta direktors vai nominācijas komisija šo jautājumu bija izvērtējusi, tai skaitā reputācijas riskus,” saka Staķis.