Tajā norādīts, ka papildu intensīvās terapijas gultām, to aprīkojumam un citām medicīnas iekārtām plānots izmantot tikai aptuveni trešdaļu šīs naudas. Otra trešdaļa – novērošanas un intensīvās terapijas gultu uzturēšanai un tarifu apmaksai, trešā – gan universitāšu, gan reģionālo slimnīcu ēku pielāgošanai. Piemēram, Austrumu slimnīcas uzņemšanas klīnikas infekciju bloka izbūvei, pacientu plūsmas nodalīšanai un citiem infrastruktūras pasākumiem iedalīti 20 miljoni. Dreika rādīja un stāstīja gan to, kādiem pasākumiem nauda paredzēta, gan cik un kura līmeņa slimnīcām tā iedalīta.
Tāpat prezentācijā bija minēts, ka, iegādājoties jaunas un pārprofilējot daļu esošo gultu, līdz 17. septembrim iegūtas 120 papildu intensīvās terapijas gultas.
Pēc Dreikas stāstītā ministri viņai uzdeva jautājumus, tajā skaitā par to, cik papildu gultas radītas. Finanšu ministrs Jānis Reirs (Jaunā Vienotība) sacīja, ka gada sākumā gultām piešķirti 86 miljoni eiro, gan piebilstot, ka runā pēc atmiņas. ”Tagad pārrēķinot, cik tur jaunas izveidotas, tur sanāk 700 tūkstoši vienai gultai,” viņš teica. Līdzīgi izteicās arī premjers Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība), norādot, ka iespējams, gada sākumā lemto precīzi neatceras, taču viņš esot sapratis, ka nauda piešķirta tieši gultām un to aprīkojumam.
Valdības sēdes līdz februāra vidum bija slēgtas. Taču par to, kādi bija šīs naudas izmantošanas plāni gada sākumā, var lasīt VM publicētajā preses relīzē. Pēc valdības lēmuma, ar kuru tika piešķirta lielākā daļa jeb 66,6 miljoni no minētajiem 86 miljoniem eiro, VM ziņoja, ka par šo naudu plānots iegādāties 82 jaunas intensīvās terapijas gultas, iegādāties dažādas Covid-19 pacientu diagnosticēšanai un ārstēšanai nepieciešamas iekārtas un pielāgot un pārbūvēt slimnīcu telpas, lai nodalītu pacientu plūsmas un samazinātu infekcijas izplatīšanās riskus. VM informāciju tolaik pārpublicēja arī vairāki ziņu mediji, ieskaitot sabiedrisko mediju portālu LSM.