Grozevs norādīja, ka "Bellingcat" nav avotu pašā Kremlī, bet gan ļoti tuvu Kremlim stāvoši. Tāpat viņš pauda, ka starp avotiem, šķiet, valda vienprātība, ka sākotnēji plānotais karš jau ir zaudēts un ka tagad ir jauns karš. "Bet daudzi no viņiem nesaprot, kādi ir tā mērķi. Tā izskatās pēc reaktīvas stratēģijas, kurā doktrīna par nākamajiem soļiem tiek pārstrādāta katru dienu," atzina Grozevs.
Viņš arīdzan sacīja, ka patlaban izskatās, ka nav tādas gala stratēģijas, kas sevī neietver mobilizāciju. "Bez mobilizācijas tā ir tikai reaģēšana uz Ukrainas armijas virzību uz priekšu, un tiek gaidīts, kāda tipa ieročus Ukraina iegūs no Rietumiem, un tad attiecīgi reaģēt."
Grozevam šķiet, ka nav tādas stratēģijas, kurā nebūtu ietverta mobilizācija ar vismaz 200-300 tūkstošiem jaunu Krievijas karavīru. Taču, viņaprāt, patlaban nav plaša sabiedrības atbalsta šādai mobilizācijai.
Žurnālists sacīja, ka, ja Putins ar pārliecību sapratīs, ka nav uzvarošas stratēģijas, viņš varētu izšķirties par kādu simbolisku uzvaru, izmantojot nekonvencionālus ieročus, kas varētu būt ķīmiskie, bet sliktākajā gadījumā pat kodolieroči. "Jo viņš gluži vienkārši iekšpolitiski izdzīvot zaudējuma gadījumā Ukrainā nevar."