Tā paša gada septembrī ģenerālprokuroram Bunkus rakstīja vēlreiz. Atstāstīja kādu sarunu, ka viņu, līdzīgi kā citu uzņēmēju, kurš nonācis konfliktā ar Uļmanu, varētu arī nošaut. Neskatoties uz šiem izrēķināšanās draudiem, tiesībsargājošo iestāžu rīcība nesekoja.
Bunkus gadu pirms slepkavības Finanšu un kapitāla tirgus komisijai ziņoja par iespējamiem naudas atmazgāšanas darījumiem Uļmanam pastarpināti piederošajā Latvijas pasta bankā, tagad “LPB Bank”.
Bunkus iesniegumu pievienoja citiem darba materiāliem, un pēc gada banku sodīja ar vairāk nekā divu miljonu eiro lielu sodu.
Savā iesniegumā ģenerālprokuroram Mārtiņš Bunkus minēja vēl kādu faktu. Uļmans, iespējams, policijā kādu piekukuļo. Un atbalstu uzņēmējam sniedzot augsta ranga policijas darbinieks Andrejs Sozinovs. Viņš bija Kriminālpolicijas šefs Rīgas reģionā, un Sozinovu pieredzes un kontaktu dēļ sauca par vienu no ietekmīgākajiem policistiem valstī.
Paralēli darbam policijā Sozinovs kādu laiku strādāja arī “LPB Bank” apsardzē. KNAB Bunkus aizdomas pārbaudīja, taču neko neatrada. Sozinovs amatu tobrīd saglabāja.
Nogalinātā Bunkus ģimene uzskata, ka Sozinovs, iespējams, centies iejaukties policijas darbā arī pēc Bunkus nogalināšanas. Pirms diviem gadiem VP Iekšējās kontroles birojs, nopratinājis ap 30 policistus un atklājis, ka viens darbinieks nespēj pamatot, kāpēc izmantojis datu bāzes un vācis ziņas par Bunkus slepkavības lietu. Ierosināta disciplinārlieta .
Policijas vadībā nonākot Armandam Rukam, Sozinovu pārcēla amatā uz Jelgavu. Bet darbu policijā pavisam viņš atstāja tikai pagājušajā vasarā, kad viņu apsūdzēja naudas atmazgāšanā un dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā.