Priekšpusē HUAWEI pieturas pie pārbaudītā 3D izliektā displeja, kas šķietami plūst pāri sānu malām. Tas ne vien piešķir lielisku vizuālo efektu, bet ir arī ļoti praktisks, jo faktiski visu virsmu klāj izmantojams displejs. Piedevām 6,78 collu OLED ekrāns pat nolocījuma vietās nevainojami atpazīst pieskārienus, tādēļ pilnvērtīgi izmantojams katrs displeja milimetrs.
Pateicoties nolocītajam ekrānam, tālrunis no sāniem izskatās krietni šaurāks par oficiāli uzrādītajiem 7,88 milimetriem, jo korpusu ieskaujošā metāla līste sānos ir vien pāris milimetrus plata.
Vēl plānāku ierīču cienītājiem būs pieejams šīs pašas sērijas lētākais modelis nova 10, kura biezums nepārsniedz 6,88 milimetrus un svars 168 gramus.
Lai arī nova 10 Pro āriene spēj apburt, nav ne mazākā iemesla domāt, ka šī ierīce ir tikai grezna rotaļlieta. Aiz glaunās ārienes slēpjas patiesi ievērības cienīgas spējas. Sāksim ar jau pieminēto ekrānu. Šajā OLED tehnoloģijas displejā attēlu veido 2650 x 1200 pikseļi, kas turklāt bildi atsvaidzina ar 120 hercu intensitāti. Kvalitatīva video un datorspēļu cienītāji jau labi zina, ka tas nozīmē krietni gludāku attēlojumu nekā iepriekšējo paaudžu ekrānos. Pie tam nova 10 Pro demonstrētais saturs ir ļoti krāsains, dzīvīgs un ar vienmērīgām toņu pārejām, jo displejs spēj reproducēt 1,07 miljardus krāsu un attēlu veidojošo pikseļu blīvums ir 429 uz katru collu.
Pašportrets gleznas izmērā
Ekrāna augšējā kreisajā stūrī ir neparasti liels garens izgriezums, kas vienam otram varētu šķist traucējošs, taču tā ir nodeva par viedtelefonos reti sastopamu «fīču». Proti, nova 10 Pro ir duālā priekšējā kamera. Centrālā 60 MP ultra platleņķa kamera aprīkota ar autofokusu, bet sekundārā 8 MP specializējas portretu uzņemšanā un piedāvā 2x optisko un 5x digitālo palielinājumu. Kāda no tā jēga? Sāksim ar to, ka