Bez “Adidas” līguma Vesta aktīvu apjoms ir 400 miljoni dolāru. Tajā ietilpst nekustamie īpašumi, nauda, tiesības uz 5% kompānijas “Skims” mūzikas darbu kataloga. Tiesa gan, kopš 2019. gada Vestam nav nekādas saistības ar šo uzņēmumu, jo tajā darbojas viņa bijusī sieva Kima Kardašiana.
Līdz ar Vesta izslēgšanu no miljardieru saraksta noslēdzas arī Vesta vairākus gadus ilgušais konflikts ar “Forbes”. Reperis vienmēr ir uzskatījis, ka viņa bagātības ir nenovērtētas. Pirmo reizi nokļūstot miljardieru sarakstā 2020. gadā, “Forbes” aprēķini liecināja, ka repera aktīvu vērtība ir ap miljardu dolāru. Kanje Vests bija neapmierināts: “Man nav miljards. Man ir 3,3 miljardi dolāru, bet “Forbes” neviens nemāk skaitīt!”
Tā tas turpinājās arī pērn un šogad – Vests turpināja sūdzēties, ka “Forbes” par zemu novērtē viņa bagātības. Šī gada pirmajā pusē Vests vērsās pie “Forbes”, uzsverot, ka viņa partnerība ar “Adidas” vien ir 4,3 miljardus dolāru vērta.
Vestam līguma zaudēšana ar “Adidas” pārvilka krustu ar citām kompānijām. “Gap” pārtrauca izmantot “Yeezy” produktus jau septembrī, bet oktobrī “JPMorgan” pārstāja apkalpot Vesta kontus, bet franču modes nams “Balenciaga” pārtrauca ar viņu līgumu.
Pagājušajā nedēļā producentu kompānija MRC paziņoja, ka negrasās publicēt jau gatavo dokumentālo filmu par Vestu, bet kreatīvā aģentūra CAA, ar ko Vestam bija līgums, atteicās sadarboties ar reperi.
CAA sadarbojās ar Vestu kopš 2013. gadā, tieši CAA palīdzēja Vestam radīt “Yeezy” zīmolu. Turklāt Vests paspēja sabojāt attiecības arī ar ierakstu kompāniju “Universal Music Group” un citām mūzikas zvaigznēm.
Tomēr ir šaubas, vai Vestam antisemītiskais skandāls būs ko mācījis. Oktobra otrajā pusē Vests publicēja pirmo ierakstu sociālajā tīklā “Parler”, ko iecienījuši galēji labējie radikāļi un konspirācijas teoriju piekritēji. Turklāt Vests arī izteicis vēlmi iegādāties šo sociālo tīklu. Un savā ierakstā Vests citējis Bībeli: “Ko par to visu teikt. Dievs ir par mums, bet kurš ir pret mums?”